Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az miért van, hogy anyám...

Az miért van, hogy anyám állandóan a kolléganője gyerekeivel büszkélkedik?

Figyelt kérdés
Állandóan jön azzal, hogy milyen nagyszerű erős nő(5gyereke van), elváltak, hogy a férje nem önzőzött a vagyonnal, tehát neki, könnyebb volt, mi albiba jártunk, már van ház stb. de hogy mindíg dz a gyerek milyen nagyszerű ez mi mindent tanul, itt dolgozik ott dolgozik, azt se tudjuk hány párkapcsolata volt már, meg nyaralót kapott, külföldön próbálnak szerencsét....mi meg vagyunk a trehányak mi szüleink csak basztatni tudnak, irigykedni, szeretetmegvonás, leértékelés szóval minden ami egy fiatalkort és egy családot tönkretehet. De ha ilyen bakfaszok minek kell állandóan dicsérgetni a másik családot, hogy nekünk még szarabb legyen és aztán már ne is értékeljük magunkat? Ez valamilyen séma, hogy sajnáltatjuk meg szivatjuk magunkat, nézzük, hogy szenved rajta a másik és röhögünk jókat?

2022. nov. 20. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Látod anyu, ennyit számít ha valakinek támogató anyja van. Nagyon fontos, hogy egy szülő mit éreztet a gyerekével, te vagy a jó, vagy a másik nő gyereke. Neked erről van véleményed, anyu?
2022. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi ketten vagyunk testvérek, de szerint báttyámból is egy szociopatát csináltak, nálam meg azt nézik, hogy szívom meg a dolgokat, mert semmiben sincsenek mögöttem. És mindíg elmondják milyen nagyszerű emberek, mi mindent tesznek értünk, valójában nem hogy értünk nem, hanem ellenünk dolgoznak. Ha valamit eltervezek rögtön ez hülyeség, ugyse tudod megcsinálni, közbe a másik családba ezeket nevetve megcsinálják, és mondjuk szüleim is qualifikáltak, tehetségesek mégis mi vagyunk a lúzerek, mi nyaligatunk mindenfele és szomorkodunk milyen nyomik vagyunk...még ha csórók lennénk vagy buták se ennek kéne kijönnie, hanem hogy hajrá, gyerünk, meg kell csinálni. Inkább büszkén érzik magukat szarul, és a helyett, hogy egymást segítenénk, csak kesergünk egymás nyavajáin.

F

2022. nov. 20. 21:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen olyan, hogy eleve megsértődik, ha ezt fel merem vetni. És amúgyis, nem látod neked milyen jó. Hisz szarrádolgozom magam heti 250 órát dolgozom, hogy megéljetek, én tartom el a családot mert ti nem vagytok jók semmire, úgyse csináltok semmit. És amúgy is jön a háború. Ez egy szolid tudathasadás?
2022. nov. 20. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ezek szerint mégsem magasan kvalifikált. Akkor nem kellene napi 35 órát dolgoznia a hét minden napján azért, hogy megéljetek.
2022. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a saját sérelmét a férfiakkal kapcsolatban, simán a másik apukával bosszulja felénk és a csaj felé, rajtunk, sza hogy nekik jó apjuk van, a nőt meg otthagyták, sza mi mint férfiak is szarok vagyunk, hiszen azok már csak ilyenek, apank is bizonyította és akkor a két nő talált magának megfelelő bűnbakokat, azok meg milyen nagyszerűek láthatjuk is ezt nem olyanok mint a mi apánk. Milyen dologez??
2022. nov. 20. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért jó kinek jó ez, hogy azt latjuk ők milyen boldogok. Én vagyok a hülye a sztoriba? Miért mindíg ők a minőségi emberek mi meg a szutykok??
2022. nov. 20. 21:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kedves se tud lenni, csak ha összeszorítja a fogát vagy ha magától van szó. Ennyire sikertelen párkapcsolati szinten?
2022. nov. 20. 21:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Rosszul íryam, kb 110 órát dolgozik
2022. nov. 20. 21:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyit dolgozik a bolonggya, azt mondta ez csak pár hétig van.
2022. nov. 21. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, én ismertem egy csajt, aki egy nős pasi szeretője volt, és azzal hencegett, hogy a pasi felesége milyen okos, meg hány diplomája van.
2022. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!