Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a lányod egy egyéjszakás kaland során vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

20 évesen, egyetemistaként, egy buli után, koliban, enyhén ittasan, valami ázsiai csávóval.

Korábban nem volt párja a tudomásod szerint (bár örültél volna, ha lett volna neki és ezt tudattad is vele).


2023. okt. 14. 20:25
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
33%
Szomorú lennék.
2023. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon szomorú lennék
2023. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
60%
Igazság szerint én is szomorú lennék, és felelőtlennek tartanám egy ilyen miatt, nem szarnám le, mert ugyanúgy a lányom volt, lesz, és marad, akárhány éves! Nem szólnék rá, és egyáltalán nem beszélnék róla a továbbiakban, tiszteletben tartanám az akkori adott döntését. De ugyanígy reagálnám le, ha 16 éves korában történne mindez, nem próbálnék élettel nem összeegyeztethető módon uralkodni felette csak mert elvesztette a szüzességét. Nekkem szomorú volt most látni, hogy sokan leírták, hogy egyáltalán nem érdekelné ez őket, csak azért, mert egy 20 éves van a kérdésben.. :/
2023. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én biztosan nem így akartam volna elveszíteni, de amúgy semmit, az ő dolga.
2023. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%
Lányos anya vagyok. Nem zavar és nem tartozik rám. Régen én se voltam szent, de mindig védekeztem és igyekeztem felelősen megválogatni a partnereimet. A lányomat is erre fogom tanítani, ha nagyobb lesz, a többi az ő dolga. Nem kell velem megosztania.
2023. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy lenne hozzá közöm. Ha elmondja, akkor büszke lennék a bizalmára. Aki már szexelt, az tudja, hogy nem mindig a tervek szerint alakulnak a dolgok.

Utószó:

Nekem mondjuk sose volt egy éjszakás kalandom, de ez csak tény, nem gondolom, hogy jó vagy rossz lenne, csak nehezebben tudnám megítélni egy egy éjszakás kaland jelentőségét.


Egy pasi

2023. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
77%

Ha, tudnák a szülők mi megy ott! Koedukált kollégium, hajnalig tartó tivornyák, fűvel-fával. Részeg csaj rossz szobába ment be, befeküdt más mellé. Vagy inkább bezuhant mellé.


Buli után a kollégium lépcsőfordulójában szexelt két kolis.


Szex az oktatóval. De a csaj mégis megbukott a vizsgán. 😂😂😂😂😂


Egy csaj a kollégium zuhanyzójában vetélt el. Minden csupa vér volt.


Egyszer rányitottam 2 csajra a szórakozóhely wc-jében.


Barátnőmmel belógtunk a spanyol diákhoz és édeshármasoztunk buli után.


Azt mondták a külföldi hallgatók, híres az itteni egyetemi élet, ezért jönnek ide🤣

2023. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
*erasmusszal
2023. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%

"bár örültél volna, ha lett volna neki és ezt tudattad is vele"


Ha a szüleim ilyen szinten beleszóltak volna a párkapcsolati és szexuális életembe, akkor tuti én is egy egyéjszakás során vesztettem volna el a szüzességem valami random, idegen pasival.

2023. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Egyébként honnan a jó francból tudnám meg?
2023. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!