Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a lányod egy egyéjszakás kaland során vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

20 évesen, egyetemistaként, egy buli után, koliban, enyhén ittasan, valami ázsiai csávóval.

Korábban nem volt párja a tudomásod szerint (bár örültél volna, ha lett volna neki és ezt tudattad is vele).


2023. okt. 14. 20:25
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok rá büszke, de én is egyéjszakás kaland során vesztettem el a szüzességemet. ( mondjuk ez már majd 40 éve volt ).

Anyukámnak soha nem mondtam el, nem is kérdezte. Pedig nem prűd, de ez az saját dolgom volt.

Szóval, hogy egy 20 éves lány milyen körülmények közt esik át rajta, az csakis az ő dolga. Később vagy megbánja, vagy nem, nincs beleszólásod.

2023. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%

Fordítsuk meg a kérdést: mit tennél, ha megtudnád, hogy a fiad 20 évesen, egyetemistaként, valami buli után, enyhén ittasan, a koliban, egy ázsiai lánnyal vesztette volna el a szüzességét? Azt hiszem, 10 apából 9 büszke lenne a fiára, hogy ázsiai nőt akasztott elsőre (az az 1 meg morogna, hogy miért nem valami Igazy Nemzethy Magyar Lánykát, de titkon ő is valami félvér néger vagy ázsiai nőre vágyik), az anyukák meg kicsit félnének a nemi betegségektől, de ők is örülnének neki, hogy a kis Karcsika végre sikeres volt.

Akkor miért kellene másképp gondolkodni a lányokról? Elvégre egyenjogúság van, a nők is érnek annyit, mint a férfiak, nem kell másképp viszonyulni hozzájuk. Ha a kis Krisztike hozza össze ugyanazt, mint Karcsika, akkor ugyanúgy örülni kell neki.

Vagy nem jól gondolom?

2023. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó:

Kis karcsika kiteszi magát Tinderre jó eséllyel lesz 2-3 likeja hetente

Kis krisztike kiteszi magát Tinderre, hacsak nem extrém bányarém több 100+ like.


Egy fiatal lánynak sokkal könnyebb lefeküdni vkivel mint egy fiúnak

2023. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
86%

"Egy fiatal lánynak sokkal könnyebb lefeküdni vkivel mint egy fiúnak"

. Ebből még mindig nem következik, miért rossz, ha meg is teszi...

2023. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
15%

Van különbség a nemek között és ezért rossz a megítélése.

A fiú vért izzadt érte, a lánynak meg csak választani 100+ jelentkezőből

2023. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván örülnék a bizalomnak, hogy ilyesmiket is elmond nekem.

Azt meg, hogy 20 évesen, felnőttként kivel szexelt, ameddig szabad akaratából történt, hadd ne tartsam már rossznak.

Ja, hogy nem ez volt a legszebb, legromantikusabb módja? És? Az életben nem minden sikerül tökéletesen. Ha meg még tetszett is neki, akkor végképp nincs min aggódni.

2023. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
84%
Nem mit szolnek, hanem remelnem, hogy se nem kivant gyerek, se STD nem csuszott be, es azt is, hogy nem negativ elmeny volt.
2023. okt. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
70%
22, nekem az se tetszene.
2023. okt. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
82%
Semmi közöm más szexuális életéhez, legyen az a gyerekem, vagy a szüleim - bárki.
2023. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
76%
100 válaszos kérdés. Mérges lennék rá, de még meg bocsátanék neki. Nem kislány, mindegy hány évesen, hol és kivel csinálja. Ebből rendes kapcsolat lesz, vagy teherbe esett közben
2023. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!