Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a lányod egy egyéjszakás kaland során vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

20 évesen, egyetemistaként, egy buli után, koliban, enyhén ittasan, valami ázsiai csávóval.

Korábban nem volt párja a tudomásod szerint (bár örültél volna, ha lett volna neki és ezt tudattad is vele).


2023. okt. 14. 20:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok szülő. De ha az lennék nem vetném meg

, mert tapasztalatból tudom, hogy mi megy az egyetemen

2023. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
80%
Semmi közöm a gyerekem szexuális életéhez, amíg vigyáz magára, az erkölcseire, illetve védekezik, a saját érdekében. Ha 14 lenne, azt mondanám, van beleszólásom valamennyi, de 20 évesen? Abszolút semmi beleszólásom, ha neki jól esett, szép élmény és jól érezte magát, lelke rajta!
2023. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 xp ali ***** válasza:
100%
Valahogyan majdnem mindenki elveszti előbb-utóbb. Nem tudom, hogy mivel méltóságteljesebb egy hosszú udvarlás után elveszteni. Amúgy meg mi közöd hozzá? Irigyled? Csak ne kapjon el olyasmit, amit nem szeretne. Ettől még lehet majd hosszú és komoly kapcsolata azzal a sráccal vagy mással...
jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!