Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Coming out? Hogy lenne jobb/ke...

Coming out? Hogy lenne jobb/kevésbé rossz?

Figyelt kérdés

Anyámmal amúgy sem jó a kapcsolat, de jelenleg adok egy esélyt a helyrehozásnak, ha meg nem megy, akkor részemről ennyi, így a szexualitásomtól függetlenül.

Az van, hogy biszex vagyok, a barátnőm van(és én is lány vagyok), komolynak ígérkező kapcsolat. Amennyiben nem szakítom meg anyámmal a kapcsolatot, nincs olyan, hogy nem mondom el, hogy egy lánnyal vagyok együtt. Örökké nem fogom eljátszani a szinglit.

Még mielőtt valami agyhalott ideírná, hogy "anyádnak nincs köze a szexuális életedhez" hangsúlyoznám, hogy párom van, nem kúrópajtim(amihez tényleg nem lenne köze). Ugyanúgy működik, mint egy hetero kapcsolatnál. Gondolom senki nem él kettőséletet, tagadja le a párját, mondván, hogy "anyámnak nincs köze hozzá, hogy kivel dugok", mert egy kapcsolat nem erről szól.

Viszont hát anyám nem túl elfogadó, épp ellenkezőleg. Fingom nincs, hogy hogy tálaljam neki. Őt ismerve, ha közlöm csak úgy, hogy nem vagyok hetero, akkor nem vesz komolyan, mondván, nem tudhatom, ha pedig közlöm egyúttal, hogy amúgy van barátnőm, akkor tuti, hogy belemagyarázná, hogy "ő vitt bele a rosszba". Tehát valószínűleg sehogy nem venné komolyan, hogy ezt érzem, hanem betudná külső befolyásnak, vagy tudatlanságnak.


2023. okt. 17. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a legegyszerűbb út az egyenes. Elmondod neki a tényeket és kész, lesz, ami lesz. Te mondtad, h nem akarsz színészkedve élni, hát akkor ne tedd.
2023. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát szerintem ne ezzel startolj ha már alpból előbb rendezni kell a akpcsoaltot.
2023. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hogy rendezel úgy kapcsolatot, hogy egy fontos dolgot titkolsz? Mert azért a párkapcsolat igenis fontos. Addig nem fogja teljesen elrendezni, amíg ez meg nem lett dumálva.
2023. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Még mielőtt valami agyhalott ideírná,


Az ilyen minek kérdez?

2023. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
#4 De mond, hogy nincs igaza! Minden coming outtal kapcsolatos kérdés alatt megjelenik egy vagy több degenerált a "szüleidnek semmi köze ahhoz, hogy kivel szexelsz" bullshittel, mintha egy nem hetero kapcsolat csak a kefélésről szólna.
2023. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
5, nincs igaza. A stílus maga az ember. Egy mocskosszájú tuskó nő létére.
2023. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
#6 Semmi összefüggés nincs aközött, amit mondasz. Attól még, hogy valami nem szépen van megfogalmazva, még igaz. A coming outos kérdések meg tény, hogy tele vannak a "szüleidnek semmi köze ahhoz, hogy kivel szexelsz" megjegyzésekkel.
2023. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Anya, beszélhetnénk?


Tudom, mostanában nem a legfényesebb a helyzet közöttünk, de szeretnék veled őszinte lenni és nem titkolózni. Megismerkedtem valakivel, úgy érzem kezd komolyra fordulni közöttünk a kapcsolat, nem egy fellángolásról van szó. Számomra nagyon fontos ez a lány, és szeretném, ha majd megismernéd te is egyszer.


(Nem jönnék olyan szavakkal, hogy biszex, mert csak ráfókuszálna teljesen, azt hinné, hogy a lányok csak kúrópajtik, a fiúkat szereted igazából stb...)

2023. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

No akkor én agyhalott leszek, de tényleg semmi köze nemcsak anyádnak, de senki másnak sem a szexualitásodhoz. Én meleg vagyok, 13 éve kapcsolatban, de soha sem mondtam el nekik otthon, mert a kapcsolatunk nem túl jó, meg eleve semmi közük hozzá, inkább elhúztam a pasimmal külföldre évekkel ezelőtt és azóta se voltam otthon. Bumm, ki hitte volna volna, hogy toxikus emberek jelenléte nélkül boldog életet lehet élni...32/f


Ui. Ha eleve szar a kapcsolatod anyáddal, miért tetéznéd egy coming outtal?

2023. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha valóban ilyen anyád, akkor meg is szakíthatod a kapcsolatot coming out előtt, mert sose fog elfogadni és nem lesz jó a kapcsolatotok soha. Ha viszont van rá esély, hogy ez csak a szokásos női "bebeszélem maganak, mert inkább kattogok rajta és gyártom az elméleteket" dolog, akkor meg be kell mutatni neki és kész. Előtte azért kérdezd meg a párod, hogy ismerve a családod, egyáltalán szeretne-e velük találkozni.
2023. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!