Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Coming out? Hogy lenne jobb/ke...

Coming out? Hogy lenne jobb/kevésbé rossz?

Figyelt kérdés

Anyámmal amúgy sem jó a kapcsolat, de jelenleg adok egy esélyt a helyrehozásnak, ha meg nem megy, akkor részemről ennyi, így a szexualitásomtól függetlenül.

Az van, hogy biszex vagyok, a barátnőm van(és én is lány vagyok), komolynak ígérkező kapcsolat. Amennyiben nem szakítom meg anyámmal a kapcsolatot, nincs olyan, hogy nem mondom el, hogy egy lánnyal vagyok együtt. Örökké nem fogom eljátszani a szinglit.

Még mielőtt valami agyhalott ideírná, hogy "anyádnak nincs köze a szexuális életedhez" hangsúlyoznám, hogy párom van, nem kúrópajtim(amihez tényleg nem lenne köze). Ugyanúgy működik, mint egy hetero kapcsolatnál. Gondolom senki nem él kettőséletet, tagadja le a párját, mondván, hogy "anyámnak nincs köze hozzá, hogy kivel dugok", mert egy kapcsolat nem erről szól.

Viszont hát anyám nem túl elfogadó, épp ellenkezőleg. Fingom nincs, hogy hogy tálaljam neki. Őt ismerve, ha közlöm csak úgy, hogy nem vagyok hetero, akkor nem vesz komolyan, mondván, nem tudhatom, ha pedig közlöm egyúttal, hogy amúgy van barátnőm, akkor tuti, hogy belemagyarázná, hogy "ő vitt bele a rosszba". Tehát valószínűleg sehogy nem venné komolyan, hogy ezt érzem, hanem betudná külső befolyásnak, vagy tudatlanságnak.


2023. okt. 17. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%
Tőlem nem kérdezik meg kivel szexelek sem azt hogy járok e valakivel. Ha mégis, és azt mondanám hogy nem azt elhinnék. Kérdező után sem nyomoznak szerintem. Ha saját kéglibe költöznének be ketten (tehát nem lakótársakként bérleti díj költségkímélése céljából) az lenne árulkodó. Vagy ha nagyon forró képekkel árasztják el a közösségi oldalukat. Volt mondjuk egy youtuber aki úgy coming outolt hogy véletlenül szerelmének hívta a másik lányt a frissen feltöltött videoban és "jaj inkább tőlem tudják meg hamarabb mint a videoból". Mindezt úgy hogy egy éven keresztül csókolózgattak a feltöltött videokban de arra a család legyintett hogy "minden trendi csaj ezt csinálja"
2023. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó nem lehet. Ez minden normális szülőnek tragédia.
2023. okt. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%
Nekem ott akadt meg a szemem, h kúrópajti... meg dugás... 2 nő a büdös életbe nem fog dugni, valamit csinálnak de nem dugnak.
2023. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
13-as már miért ne dugnának?
2023. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!