Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Comingout Karácsonykor jó ötlet?

Figyelt kérdés

A szülők nem tudják, hogy milyen beállítottságú vagyok.

Nekem már van egy tartós kapcsolatom és szeretném bemutatni az illetőt.

A Karácsony a szeretet ünnepe.

Úgy gondoltam, várok karácsonyig, és akkor mutatom be az azonos nemű élettársam és nálunk maradna szilveszterig.


Ugye ez jó ötlet!



2021. febr. 22. 09:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
Tökéletes, apád lehet, hogy meg is késel titeket.
2021. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
99%
Inkább dobd be nekik lassan, hogy a saját nemedhez vonzódsz, szokják a gondolatot....az túl mély víz lenne, szerintem.
2021. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem jó ötlet. Ha a szüleid nem elfogadóak, akkor fuccs az ünnepnek az egész család részére. Első bemutatásra még azonos nemű párt sem illendő az egész ünnepek alatt ott tartani, nemhogy egy azonos neműt, aki "meglepetésként" került elő. Inkább te mondd el négyszemközt a szüleidnek egy arra alkalmas időpontban, mintsem a párodat meg a családodat tedd ki ennek karácsonykor.
2021. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
97%
Szóval kb 3/4 évig még titkolnád? Ennek mi ertelme van?
2021. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
99%
Február van még...
2021. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%

Karácsony a szeretet 😆😂 ezen mindig jót nevetek.

Kár, hogy csak az év 1 napján akar mindenki nagyon szeretni meg nem veszekedni. Szerintem ha nem fogadnak el vagy a párod azon a karácsony nem fog segíteni.

No mind1, nem is ez a kérdés.

Minek akarsz addig várni? Lehet addigra már együtt se lesztek.

Én leülnék egy teljesen hetköznapi napon őszintén beszélni a szüleimmel. Nem aláznám meg páromat azzal, hogy nincsenek felkészülve a szülők és üvöltözés legyen, vagy kipaterolnak. (amit őszintén nem kívánok.) Szerintem minden szülőnek el kellene fogadnia a gyermekét úgy ahogy van.

Nem tudom milyen idős vagy, de gyanítom nem olyan szoros vagy őszinte a kapcsolatod a szüleiddel ha még nem merted elmondani, illetve legalább az egyik szülőd nem vágta volna le már.

2021. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%
Hívd át hétvégén. Nem, nem karácsony hétvégén, hanem mondjuk a következőn. Ha elfogadóak akkor most is azok lesznek, ha nem azok, akkor karácsonykor sem fogja őket érdekelni. Teljesen mindegy mennyire elfogadóak, ez akkor is meglepetés lesz nekik, ahogy írtad, szerinted ez, hogy fogja befolyásolni az ünnepüket? Azért egy-két nap feldolgozási időt hagyni kell nekik, ami pont egybe esne azzal akit a inkább a családdal töltenének. Ez kicsit homofóbul hangzott, de nem az, gondolj bele, mivel nem is sejtik milyen a beállítottságod, ellenkező nemű párra számítanak, és hiába örülnek neki őszintén, kell egy kis idő amíg átkapcsolnak erre agyba. A neme teljesen mindegy olyan tekintetben pedig, hogy nem akarok egy idegent nézni egész karácsony alatt.
2021. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
90%

csak nem a Happiest season-ből vetted ezt az ötletet?

amúgy nem jó ötlet. ahogy #3 (el)írta, ez akkor se lenne jó ötlet ha hetero kapcsolatodat vinnéd haza az ünnepekre. főleg ha előre be se jelentenéd, csak betoppannátok. egy esemény szervezésének szempontjából nagyon nem mindegy hogy hány emberre számít a szervező. bunkóság úgy vinni egy plusz embert hogy előre nem szólsz.

2021. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
98%
Persze párod csomagold be és rakd a fa alá. Lesz ám meglepetés.
2021. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg ne tedd tönkre az ünnepüket ezzel.

Szépen, finoman jó az ilyet közölni.

De hallod-e, jó hamar tervezgeted ezt. :-D

2021. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!