Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nagyon furán viselked...

A lányom nagyon furán viselkedik, arra gondoltam, hogy magánnyomozót fogadok fel, ez így szerintetek korrekt?

Figyelt kérdés
Nagyon rémisztő petykákat hallottam róla, sajnos nem nagyon bízik már meg bennem, úgyhogy erre gondoltam... Ez így korrekt?
2023. okt. 18. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
95%
Milyen pletykákat?
2023. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Pletykákra hallgatsz a lányoddal kapcsolatban, figyeltetni akarod és csodálkozol, hogy nem bízik benned. Vajon miért? Egyes szülőknek a gondolkodási képessége lezuhan a béka segge alá, ahogy látom.
2023. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Prostitúció... És néha furán sminkeli magát... Múltkor új telefonnal jött haza, azt mondta, hogy kölcsönbe kapta az egyik haverjától...
2023. okt. 18. 15:23
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyáltalán nem normális.Vajon miért nem bízik benned,ez se csoda
2023. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Magaddal kezd az ismerkedést. Pszichológus.
2023. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Mihez kezdesz azzal, ha bebizonyosodik, hogy prostituált? Tudsz neki valahogy segíteni, hogy ne kelljen annak lennie? Vagy mégis mit nyersz ezzel?
2023. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom 18+ már nem?
2023. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudok tanácsot adni, és nem tudom én mit tennék hasonló esetben...

Próbálj kommunikálni vele, menjetek közösen valahova és puhatolózz.

2023. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
kamu.
2023. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Te minden pletykát elhiszel? Akkor nem csodálom, hogy nem bízik benned. Rólam is mondták, hogy amikor a férjem dolgozik hozzám férfiak járnak, biztos megcsalom stb. Na, az egyik férfi a bátyám a másik keresztapám... Tényleg jöttek napi szinten egy darabig, mert ők csinálták a vízvezetéket a házunkban, na meg jó a kapcsolat, ha ráérnek beugranak. A smink meg... Inkább nem kommentálom jobban, mint hogy: vannak fura smink divatok, nincs jellegzetes prosti smink.
2023. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!