Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nagyon furán viselked...

A lányom nagyon furán viselkedik, arra gondoltam, hogy magánnyomozót fogadok fel, ez így szerintetek korrekt?

Figyelt kérdés
Nagyon rémisztő petykákat hallottam róla, sajnos nem nagyon bízik már meg bennem, úgyhogy erre gondoltam... Ez így korrekt?
2023. okt. 18. 15:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy elrontottad, illetve kihagytad a nevelését, miért tovább akarod rontani? Egy út van, az együtt dolgozás. Ha nem ezt járod, célodnak ellentétesen cselekszel.
2023. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%
Személyi jogot sértesz, inkabb kezdj el vele foglalkozni, beszélgetni és amikor megadja a bizalmat kedvesen kérdezd meg. Ha tényleg igaz, ne ítéld el hanem támogatóan próbált kisegíteni a szar helyzetből.
2023. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%

Itt a 10 millió gyermekszakértő, akik erről a rövid bejegyzésről egyből mindent látnak és elhordják mindennek az anyát, de hasznos választ már derogál adni.


Ha megnyugtat ráállíthatod a magánnyomozót, de a bizalomnak ezzel a húzással véglegesen lőttek, mert vagy örökké titkolod majd ezt előtte, ami érződni fog vagy ha kiderül soha nem fog benned megbízni.

Nem tudok rólatok semmit, és elhiszem hogy sok mindent megpróbáltál, de a baj a tisztelet hiánya lehet(inkább hiszel a pletykáknak mint neki) ebben a korban nagyon könnyű elrontani, mert ilyenkor alapból bizalmatlanabbak és zárkózottabbak az emberek a szüleikkel szemben hiszen ez a kor a leválás kora. Nem tarthatod örökké a magad mellett, de természetesen nem nézheted tétlenül ha lezüllik.

Szerintem ha nem erölteted, és nem félted túl, jobban megnyílik majd. Ilyenkor célszerű inkább egyfajta biztonságot és bizalmat nyujtó mentsvár szerepbe visszalépni, több teret hagyni neki mégha ez nehéz is. Ha a hátamögött furkálódsz hogy egy klasszikussal éljek "turkálsz a cuccai között és bemész a szobájába" elszorítod tőle a személyes teret azaz túlszereted, az hidd el sokkal rosszabb.

2023. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!