Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom nagyon furán viselked...

A lányom nagyon furán viselkedik, arra gondoltam, hogy magánnyomozót fogadok fel, ez így szerintetek korrekt?

Figyelt kérdés
Nagyon rémisztő petykákat hallottam róla, sajnos nem nagyon bízik már meg bennem, úgyhogy erre gondoltam... Ez így korrekt?
2023. okt. 18. 15:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%
Igen.
2023. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Trolletetés folyik! Kedves pályatársaim, abba kéne hagyni! Árt az oldal hasznosságának!
2023. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha felnőtt - hagyd őt. Megváltozni már nem fog, mert ezt szokta meg.
2023. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
16 éves.
2023. okt. 18. 21:45
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
És mi lesz, ha prosti mégis? Bejelented az adóhatóságnak, hogy nem fizet jövedelemadót?
2023. okt. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem is értem, miért nem bízik benned.


Rólam is állítottak olyan dolgokat, hogy nem tudtam, sírjak, vagy nevessek, de sokat elmond, hgoy te ismeretleneknek hiszel a gyereked helyett.


Ha van egy kis esze, amint tud, megszakítja veled a kapcsolatot.

2023. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Ülj le a lányoddal egy nyugodt beszélgetésre, de nagyon vigyázz arra, hogy ne emeld meg a hangod és ha ő emelné meg, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy nem veszekedni akarsz, hanem beszélgetni.

Ha kiabálni fogtok egymásra, csak rosszabbodik köztetek a viszony.

2023. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 NTBS ***** válasza:
100%

Ha 16 éves, nyugodtan le ülhetsz vele beszélgetni.

Őt kérdezd meg, ne idegeneknek hidj!

Vagy, aki ezt állítja bizonyítsa be!

2023. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
16 éves furán sminkel? (Azon kívül, hogy nyugodtan lehet egy 16 évesnek szólni, hogy kicsit vegyen visszább belőle). Hát... A legtöbb tini "furán" csinálja, mert még nincs teljesen kialakult stílusuk, látnak valamit ami épp divatos vagy megtetszik, magukra kenik (több kevesebb sikerrel), aztán kicsit fura az utcán egy színpadra/fotózásra kitalált smink. Pláne utcai ruhával egy gálasmink stb. Én is ilyen tini voltam, visszanézve a kamaszkori képeimet: amit akkor ultra menőnek hittem, egyenesen ciki inkább. A mostani trendekből is lesz ilyen, amire majd a fejüket fogják, hogy voltak képesek abban utcára kimenni.
2023. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

16 évesen furán sminkel, ez nem tudom miért meglepő. De az se fura hogy gondok lehetnek egy tinivel.

Ettol fuggetlenul nem tudatjuk hogy mibe keverték bele. Lehet kábítószer stb. Én a prostitúció simán elhiszem, ha tudnátok mennyi lány hazudta magat többnek a koránál. Nem mintha 14 felett illegális lenne a szex, igazából csak a prostitúció az. De tényleg sok fiatalt belevisznek.

Nyilvanvolt előzménye a bizalmatlanságra, de nem biztos hogy a kérdező hibájából. Nem tudhatjuk.

De nem értem hogy érted azt hogy "korrekt". Olyan mintha nem ismernéd a szó jelenteset. Vagy azt akarod kérdezni hogy helyesen teszed-e? Ha van rá pénzed akkor tedd, legalább tisztán látsz. Már csak az a kérdés hogy mit fogsz tenni ha kimerült hogy igaz.

2023. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!