Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megpróbáltak maguk mellett...

Megpróbáltak maguk mellett tartani, vagy akadályozni az elköltözésben a szüleid? 28-30-as korosztály.

Figyelt kérdés
Ha igen mit tettek és hogyan léptetek fel ellene? Mi lett a vége?

2023. okt. 30. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Engem már noszogattak! Nem tartottak vissza! De nem azért(legalábbis gondolom) mert nyűg voltam! Persze biztos volt benne valami! Azt akarták hogy önálló életet éljek és családot alapítsak!

Inkább apám volt amúgy aki azt mondta minek megyek el még!

De vele jártam horgászni, meccs nézés stb és attól félt ha elmegyek megszűnik ez az apa-fia viszony!

2023. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, a férjemet (akkor még barátomat). Az utolsó pillanatig, mikor már a lakást újítottuk fel meg minden, nyenyergett neki, hogy "ne menj már el, akkor én szomorú leszek, itthagysz engem, itt is lakhatnátok, elférnétek", búbánat, önsajnáltatás. A férjem meg mondogatta, hogy "de, anya, megyek, ezt szeretném, szeretnénk kettesben élni", aztán költözött. Csak utólag tudtam meg. Lagymatag próbálkozás volt, de így is felidegesített.

Nem tudja az anyósom, hogy tudok róla. Bár ha sosem mondta volna a férjem, szerintem utólag mostmár akkor is sejteném, hogy így volt, mert azóta jobban megismertem, többet tapasztaltam tőle, és látom, hogy egyébként is ilyen, kisebb dolgokban is. Sőt szerintem minden bizonnyal sírt is, csak a férjem azt már tényleg nem akarta elmondani.

2023. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám borzasztóan kiborult, amikor megtudta, hogy valószínűleg el fogunk költözni. Pedig az együtt lakás nem volt ideálisnak nevezhető. Aztán megbékélt a helyzettel, nem költöztünk messze, csaknem minden nap beugrottunk munka után.
2023. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen férjem és gyerekem volt már.
2023. okt. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most fogok 4. alkalommal költözni, 27N vagyok. Eddig albérletben laktam a barátommal, immár a saját házunkba fogunk költözni jövő héten. Apukám minden költözéskor elhozta a céges nagy autót és segített költöztetni engem/minket. De nekem különösen támogató családom van. 🥰
2023. okt. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, evidens volt, hogy érettségi után költöznöm kell. Jobb is volt mindenkinek, megkönnyebbültünk.
2023. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Engem akadályoznak és hátráltatnak. Nincs hozzáférésem a pénzemhez mert eltették és nem tudom, hogy hol van. (Készpénzben tároltam 2020 óta) Azt mondják, hogy nem adják oda mert csak elkölteném az egészet és csóró lennék, meg hajléktalan, és, hogy többet tudok spórolni ha itthon maradok. Lépni akarok, de nem tudom megtenni, mert kell a megtakarításom albérletre.
2023. okt. 31. 11:03
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem tudsz nyitni egy számlát?

A pénz miatt meg felkutatnám az egész házat amikor nincsenek otthon, bár akkor is, ha otthon vannak. Iratok közt, ruhák közt, könyvek közt, ha tartanak otthon dugipénzt akkor ott, gondolkodj, a helyükben hova dugnád.

2023. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
28 vagyok és nő. Van számlám, de azon csak minimális összeg van.
2023. okt. 31. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!