Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni egy kényszeres...

Mit lehet tenni egy kényszeres gyűjtögetővel?

Figyelt kérdés
A szép szó nem használ, sőt még egyenesen személyes sértésnek veszi, ha szólnak neki. Nincs energiám részletezni....

2023. nov. 4. 08:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%
20-as van pszichiátriai beteg a családomban, sajnos. Sokkal durvább volt, amit művelt, mint egy otthonában csendesen mocskot csináló illető. Gyakran el kellett vitetni, volt, hogy a TEK ment érte. Kicsit bent volt, aztán eridj! Nem tudott vele a család meg senki mit kezdeni addig, míg le nem szúrt valaki. Azóta az IMEI-ben parkol és "jól" van. Ja igen, mert ott van és nem opció, hogy jár orvoshoz vagy nem jár, szedi-e a gyógyszer vagy nem szedi.
2023. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, míg maga nem akar változni addig nem elhet mit tenni.
2023. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Akkor jól látom, hogy kb semmit?

A fia vagyok, rengetegszer kitakarítottam már helyette, de ugyanúgy folytatta. Belefáradtam. Elmegyek inkább albérletbe. Utálom amiért egy putriban kellett felnőnöm.☹️

2023. nov. 4. 19:18
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

Így nem lehet élni, suerintemnis koltözz el. Időnként majd visszájársz takarítani hogy mégse legyen teljesen magárahagyva, de ebben nem kell élned.

Van erről egy dokumentum sorozat, az a címe hogy Kényszeres gyűjtögetők- Élve elteltve.

[link]

[link]

2023. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Aztakur.. ez igen! Apám2. Csak az enyém emellé alkoholista is. Amúgy hagyjad a francba, felesleges összepakolni, újra fogja kezdeni. Én alig várom, hogy meghaljon hogy a putrit megszüntethessük. Igen, szemét vagyok, de más is ott él vele.
2023. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!