Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szoktatok...

Szülők ti mit szoktatok mondani/hogyan szoktatok reagálni arra ha a gyereketek elhagy valami olyan dolgot, ami drága volt, és olyan helyen hagyta el, hogy biztos hogy nem lesz meg?

Figyelt kérdés
2023. nov. 7. 16:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem kap helyette másikat.
2023. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha biztosan odatetted és eltűnt és máshol sem találtad, akkor szerinted a lopáson kívül mi történhetett még? Sajnos más magyarázat nincs.

Nálunk a tanár mindig vagy maga zárta az öltözőt vagy figyelmeztetett. Az ördög soha nem alszik, az meg pont ideális, ha mindenki órán van és észrevétlenül be lehet surranni.

2023. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%

bocsi de órát teheted volna az iskola tåskåba addig vagy torna/sport táskádba .

måris nem lophaták volna el.

2023. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
43%

De naív vagy kérdező...

A leírásod alapján, egyértelmű, hogy ellopták.

Ne bízz meg senkiben!

2023. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
69%

A nyitóra és a 12-es kiegészítésére reagálnék.


Mennyire volt drága az az óra?


Nálunk a gyerekek órája egyrészt nem drága, pont azért, mert iskolásgyerekek és tönkre is tehetik, ill. tesiöltözőből el is lophatják tőlük. Másrészt ajándéknak kapta mindegyik. Tehát elvesztette, neki hiányzik, ő baja. Nyilván nem dicsérjük meg, de az igazi büntetés az, hogy nincs neki. Sőt, könnyen lehet, hogy vigasztalnánk, mert biztos szomorkodna miatta (ha egyébként nem volt felelőtlen, úgy veszett el). De mivel nem drágát kapott egyik gyerek sem, én simán nyitott lennék arra, hogy a következő névnap/születésnap/karácsony alkalmával kapjon helyette. Szintén nem drágát. Nekem sem drága az órám, ehhez képest közel 30 éve hűségesen szolgál és még szép is.

Ha drága órát akar, akkor vegyen a saját pénzéből, értelemszerűen akkor még kevésbé csinálunk gondot abból, ha elveszíti (inkább vigasztalnánk akkor is).

2023. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Szerencsére ma meglett, leadták a portára. :)

Már a csuklómon van.

2023. nov. 8. 15:31
 27/30 A kérdező kommentje:
25-ös, egyébként 21 000 volt.
2023. nov. 8. 15:31
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Mai árakon az bizony nem is drága.

Mindenesetre örülök, hogy meglett!

2023. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

#28

Én is nagy megkönnyebbülést és örömöt éreztem, amikor megláttam a portán!! 😊

Konkrétan egy kő esett le a szívemről.

2023. nov. 8. 22:00
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
tanulság nem hagyod a padon ės hasonlo helyeken ted el táskådba jol elzårva .
2023. nov. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!