Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyik szülőm meglopott,...

Az egyik szülőm meglopott, hogyan kellene ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés

Külön élek szüleimtől, és minap az egyikőjük meglátogatott. Volt elől pénz hagyva, aminek jó része másnapra eltűnt. A család többi része 100%, hogy nem nyúlt hozzá.

Korábban is tűnt már el pénz, amikor ez a családtagom itt volt és így jártunk tegnap is, most viszonylag egy nagyobb összeggel. (30-50 ezer forintokról van szó).


Hogy kéne ezt a helyzetet kezelni? Bizonyítékom nincsen rá, nem láttam, de amikor ez a családtagom itt van, mindig tűnik el pénz. Mit tegyek, hívjam fel, kérjek számon? Szakítsam meg vele a kapcsolatot?


Nagyon szomorúnak tartom, hogy erre vetemedik... nincs pénzszűkében egyébként, mindig kérdezem tőle, hogy van-e valamire szüksége. Inkább nagyzolni szokott, és felsorolja, hogy mennyit költött stb.


Köszi a segítő válaszokat.



2023. nov. 9. 13:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy beismerné. Lehet, hogy nagyon elmérgesedne a sztori, de a pénzt viszont nem látnád többet, az fix.


Unokaöcsémtől az anyja párja vitt el pénzt meg egy telefont. Ők se látták, de a telefont be tudták mérni, hol van. Tagadott így is mindent, az unokatestvérem anyja is vérig sértődött. Se a pénz, se a telefon nem lett meg, valószínűleg már túladott rajta akkorra a férfi.

2023. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Ez olyan baromság mármint… Ki a f@szom olyan hülye hogy elől hagy szanaszét több tízezer forintot?

Legalábbis én a pénztárcámban vagy a dugi helyemen tartom nem kint a konyhapulton… De lehet velem van a baj.

2023. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb ne hagyd elől. Sosem hagyok elől pénzt max 20-50ft-ot.
2023. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

"Bizonyítékom nincsen rá, nem láttam, de amikor ez a családtagom itt van, mindig tűnik el pénz."


"Miért ne hagynám elől? A saját szüleimről nem feltételeztem, h bármelyik erre vetemedne...


Még az áldozat a hibás, nem? 🙂 Fasza egy világban élünk..."



Erre csak azt tudom mondani, aki huyle megérdemli

2023. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Azért én megkérdezném, hogy a minap eltűnt a pénzem, nem tudsz róla valamit?

nem kell egyből nekiesni, hogy te lopós f@sz hol a pénzem, hanem finoman rákérdezni.

2023. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem akarod kitiltani a lakásodból, vegyél egy bútorszéfet. Nagyon neked estek itt a válaszolók, én megértelek. Pokoli, ha a családtagok elől dugdosni kell a pénzt.
2023. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

"Pokoli, ha a családtagok elől dugdosni kell a pénzt."


Nem kell dugdosni, de nem is kell elől hagyni, bakker.

2023. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
Bakker, és mi a garancia rá, hogy a pénztárcából nem veszi ki?
2023. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
Ez kicsit olyan, mintha azt mondanátok, ti ellopnátok, amit valaki az asztalon hagy, vagy legalább is morálisan normálisnak tartjátok.
2023. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

19!


Nem, ez azt jelenti, hogy ha tudom, hogy x lopott tőlem, akkor nem hagyom elől a pénzem, ha jön. Nem agysebeszet

2023. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!