Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyik szülőm meglopott,...

Az egyik szülőm meglopott, hogyan kellene ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés

Külön élek szüleimtől, és minap az egyikőjük meglátogatott. Volt elől pénz hagyva, aminek jó része másnapra eltűnt. A család többi része 100%, hogy nem nyúlt hozzá.

Korábban is tűnt már el pénz, amikor ez a családtagom itt volt és így jártunk tegnap is, most viszonylag egy nagyobb összeggel. (30-50 ezer forintokról van szó).


Hogy kéne ezt a helyzetet kezelni? Bizonyítékom nincsen rá, nem láttam, de amikor ez a családtagom itt van, mindig tűnik el pénz. Mit tegyek, hívjam fel, kérjek számon? Szakítsam meg vele a kapcsolatot?


Nagyon szomorúnak tartom, hogy erre vetemedik... nincs pénzszűkében egyébként, mindig kérdezem tőle, hogy van-e valamire szüksége. Inkább nagyzolni szokott, és felsorolja, hogy mennyit költött stb.


Köszi a segítő válaszokat.



2023. nov. 9. 13:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
93%

19-es: nem, ez NEM EZT jelenti, hanem CSAK ANNYIT, hogy nem adok lehetöséget másoknak lopásra, illetve nem segítek neki eltenni valamit, ami nem az övé.

NEM ÉN vinnék el ilyen esetben pl. pénzt, de aki ezt szivesen megtenné, annak nem könnyítem meg a helyzetet, nem teremtek könnyü lehetöséget!

2023. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség volt elől hagyni. És de, feltételezed róla, hiszen kiírtad ezt a kérdést. Én biztos valahogy felhoznám a témát, hogy "valaki" meglopott és remélem, visszarakja, ahol találta. Utálom a szőnyeg alá sepert dolgokat, hazugságot. Nem vagyok köteles szeretni egy rokonomat csak azért, mert a rokonom, ha ilyet tesz velem.
2023. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
19, senki nem tartja normálisnak a lopást. De azt sem, hogy egyszer megtörténik és az áldozat semmit nem tesz, hogy a továbbiakban elkerülje.
2023. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Rejtsd el jobban a pénzt ha ott vna.
2023. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%

Megy a medve az erdőben, egyszer csak meglátja a nyuszikát sírni egy kövön. Odamegy hozzá, megkérdi:

- Miért sírsz, nyuszika?

- Megerőszakoltak.

- Hol?

- A folyóparton.

- Mikor?

- Hát, tegnapelött, tegnap... és most is oda megyek.

2023. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!