Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért az én faterom vett...

Miért az én faterom vett iskolatáskát az osztály csórójának?

Figyelt kérdés

Tegnap amikor jött értem suliba akkor kérdezte hogy az osztálytársam miért jár szakadt táskával mondtam neki hogy úgy tudom hogy a szülei szegényebbek mint a többiek.


Ma vett egy olyan táskát és tornazsákot amilyen az enyém hogy adjam oda neki viszont, én azon gondolkoztam hogy odaadom a haveromnak inkább miért kedveskedjek olyannal aki nem szimpi.


nov. 16. 17:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Apád jó ember, te meg egy idióta vagy. A srác rászorul, nem szimpátia alapon adja apád sem, hanem mert tisztában van azzal, milyen szar szegénynek lenni.
nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Ez megint olyan kérdés, amiről nem lehet eldönteni, hogy kamu, hergelni akarod a népet vagy tényleg ilyen gyökér vagy. Kicsit üthettél volna Édesapádra empátia terén.

Jöhet a lepontozás, akkor is gusztustalan a gondolkodásod! 😄

nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Apad egy jó ember, te meg egy farok vagy
nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Gondolj arra, kedves kérdező, hogy ha Te olyan helyzetben lennél, hogy egy szakadt iskolatáskával kellene iskolába járnod, a vacsora vajas kenyér lenne, havonta egyszer egy kis gépsonka, akkor mennyire örülnél, ha valakitől kapnál egy új táskát, ami nem szakadt.

Nem mindenkinek adatik meg, hogy olyan jó körülmények között éljen, mint Te. Próbáld meg magad ilyenkor a helyzetükbe képzelni, és légy empatikus.

nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Sörös Állatka válasza:
91%
Apád az egy full empatikus ember,aki foglalkozik azzal is,ami tèged körülvesz.Èn nem vagyok olyan mint az apád.Símán lenyelettettelek volna az anyáddal.
nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Megint tipik kattintásvadász, reklámbevétel-generáló kérdés:D
nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Jobban érzed magad, ha azt mondom, hogy hányok tőled?
nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Pikachu1100 válasza:
77%
6-os hogy érted hogy reklámbevétel-generáló kérdés? Ha jól tudom itt nem lehetséges
nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
18%
Közöd? Mint eszöd.
nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Apád így akar beléd nevelni némi jóságot, de ahogy elnézem ez így nem működik.
nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!