Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megszakitanátok vele a kapcsol...

Megszakitanátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Apámról van szó... Már egész kiskoromban nem emlékszem,hogy foglalkozott volna velem. 1-2x fürdetett,de ennyi. Nem is játszott velem soha,ha hazaért ,mindig csak lefeküdt sörözni,és hozzá sem lehetett szólni. Ekkor volt jobb passzban. Ha rosszabb passzban volt,akkor eltörte a gitárját a falon,felboritotta az asztalt,anyukámat verte, egyszer megfenyegette,hogy leszúrja késsel. Én meg emlékszem nagyon sirtam,és megakartam anyát védeni. Ezek miatt annyira kiábrándultam belőle,hogy valami hihetetlen,pedig engem sose akart megverni,csak szimplan lesz*rt. Ahogy nagyobb lettem próbált nevelni,tiltani akart mindentől,hogy nem mehetek sehova,folyton parancsolgatott nekem,amit nem tűrtem. Ha eddig lesz*rt,most mi jogon parancsolgat ő nekem ? csak anyára hallgattam mindig. Aztán felnőttem,és nekem ő olyan mint egy idegen. Próbál megölelni,de mindig elhúzom magam, próbál jó fej lenni,de en annyira semmit sem érzek iranta,ő meg csak néz rám,hogy miert vagyok ilyen rideg... Hát azért,mert kiskoromban semmi kötődés nem alakult ki,ráadásul csalódtam benne sokat. Nekem ebből a lelki teherből elegem van, megakarom neki mondani végleg,hogy megszakitom vele a kapcsolatot. Ti megtennétek a helyemben? 26N
nov. 20. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy ráadásul nagyon agressziv is tud lenni,egyszer a kis kölyökkutyát úgy megverte,hogy feldagadt neki az arca... szóval az agresszió sem mult el.
nov. 20. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha legközelebb meg akar ölelni rúgd tökön, abból majd tanul.
nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas kis hlupák a Kérdező😰
nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Meg, de anyaddal is meg kellene, elvégre ő simán végig nézte, engedte mindezt
nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
meg
nov. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Meg nem szakítanék vele mindent de távolságot tartanék jó nagyot
nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!