Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a nők, akik rossz férfiva...

Azok a nők, akik rossz férfival vállaltak gyereket, (azaz olyannal, aki elhagyja a családját és le se tojja utána a gyerekét) mind megbánják a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
nov. 25. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem úgy tűnik, hogy azok a nők sokszor megvetik az ilyen férfit, de úgy vannak vele, legalább egy dolgot jól csinált...
nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%

Biztosan tudom hogy nem. Van ilyen a családban. Az anya nagyon szereti a gyerekeit, és a gyerekek szerencsére nem sínylették meg a gügye apa távollétét. A nagyszülők, és a tesóék is mellette álltak, később lett egy remek párja.

Szerintem ez a sztori sokkal rosszabbul sült volna el, ha az apa nem lelép, hanem marad és évekig szívni kellett volna a hülyeségei miatt.

nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömet nagyon cifrán hagyta el a gyerek apja, azóta eltelt kb 10 év, feléjük se nézett, a gyerek után valamennyit fizet, de közel sem gyerektartást. Az ismerősöm imádja a lányát, nem bánja, hogy így alakult, lett új kapcsolata, abból második gyerek, boldogok.
nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekét attól még szeretheti.
nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám nem bánt meg engem, mai napig én vagyok az élete értelme.
nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös válaszolóhoz hasonlóan, engem sem bánt meg anyu. 5 évig volt a vér szerinti apámmal, aki nem volt egy rendes ember, sőt agresszív volt, erőszakos, és ahogy megtudta, hogy jövök, otthagyta anyut. Soha életemben nem láttam, nem keresett, nem tudok róla semmit. Anyu 2 év múlva ment hozzá a nevelőapumhoz, akit mindig édesapámnak tekintettem, és inkább anya is, én is hálásak vagyunk a vér szerinti "apámnak", hogy elhagyott minket.
nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. És a rossz házastárs nem egyenló azzal, hogy lelép. Szerintem sokkal rosszabb, aki a működésképtelen kapcsolatban bennemarad. Akkor pedig már mindkét fél hibás.
nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. A gyerekét normál esetben annyira szereti az ember, hogy akkor sem bánja meg ha az apjáról utólag kiderül hogy elmebeteg sorozatgyilkos.
nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En egy nagyon rossz embertől vállaltam gyereket de imádom a lanyom es meg az exem vonásait is szeretem benne, pedig nagyon sok rosszat tett nekem is a családomnak is
nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudnám megbánni a lányom, pedig az apja tönkretett. De ő nem tehet semmiről.
nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!