Anyám bekattant??

Figyelt kérdés
Ha anyámnak elmondom hogy milyen technológiai fejlődések vannak akkor Mindig azt mondja hogy így követik le az emberiséget.. így figyelnek minket... A kormány , meg mittudom én még miket mond... Kezd már unalmas lenni.. meg ijesztő... Komolyan kezdek félni tőle... Mit tegyek?

nov. 27. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Van benne ráció amit mond, nem kattant be:

https://www.youtube.com/watch?v=dXXXD3Cd8m8


Volt aki a ChatGPT-ben látta válaszként, amit levelezésben írt, személyes dolgokat.


Árulják az adatokat, amiket összegyűjtenek. Elég vad felhasználási módjai vannak. Pl. jelentkezel egy multi céghez, megvette rólad az adatokat és nem ítél mondjuk elég szorgalmasnak. Nem vesz fel. Vagy megveszi a kormány, hogy mik a politikai nézeteid, aztán szociális krediteket ad neked.

nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Amit nem értünk meg, attól félünk.
nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Mond meg neki, hogy anya, közel sincs teljesen igazad!

Nem csak megfigyelnek minket, hanem szándékosan degenerálnak is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1248..


A másik, hogy a közösségi hálók pontenciális pszichikus atombombák. A rendszer üzemeltető algoritmusok nagyon sokat tudnak a felhasználókról, azok kapcsolati hálójáról és azok gyenge pontjairól.


Még azt is tudják, hogy a muter 2 hónappal ezelőtt félrelépett a futárral, igaz anyád tartózkodik ezektől a technikáktól, de a futár nem.


A rendszerüzemeltetők bárki nevében bárkinek tudnak bármilyen provokatív anyagokat küldeni, akár még deepfake-es félrelépési jeleneteket is.


De ugye olyan ez mint a homeopátia. Annak nincs mellékhatása, mert az csak információ. Ugye ezek a modern telkóplatformok is kizárólag csak információt közvetítenek, ennél fogva csakis teljesen ártalmatlanok lehetnek :)

nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem anyád a kattant hanem te vagy primitív aki nem ért a technológiához.
nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 K.O. ***** válasza:
66%
mi egy hónapja kb elmentünk kirándulni, fel itt egy közeli hegyre, nem messze van egy átjátszótorony, tehát volt térerő, használtuk is a netet, mert barátnőm egy fontos email-t várt, én osztottam meg a netet, mert neki nem volt, na mindegy nem is ez a lényeg, hanem hogy rengeteg gomba volt ugye, nagyon sok olyan is amilyet még sose nem is láttunk, úgyhogy elég sok gombás képet csináltunk, na és aztán hazaértem és a facebook-tól kezdve szinte mindenhonnan jöttek velem szembe a gombás képek.. de ilyen feltűnően sok.. írtam is barátnőmnek, de neki meg nem.. azért ez érdekes.. minden évben megyünk kirándulni mindenfelé, főleg oda arra a hegyre, de sose volt még ilyen.. mondjuk eddig nem is használtuk a netet, mert nem kellett..
nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 K.O. ***** válasza:
61%
az is oké hogy gombaszezonban sok a gombás kép mindenfelé, de ennyire sok még sose volt:D
nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

"Komolyan kezdek félni tőle... Mit tegyek?"


Mondjuk tájékozódj!


Amit te ártatlan dolognak tartasz (pl.a telefonod, amit naponta órákig nyomkodsz), nos hát az nem is olyan ártatlan dolog. Olvasd el a cikket is. Érdemes.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Nos, anyádnak valahol igaza van, ha nem is tudatosan.



Egy informatikus

nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Azért kicsit túlparázza.
nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem te másra gondolsz mit amit ő mondott.
nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!