Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek volt igaza? Apám alkohol...

Kinek volt igaza? Apám alkoholizált, és mikor hazaértem este kérdőre vont hol voltam, majd pofon ütött. De tiszta erejéből. én bekattantam és én is, de én kivertem az egyik beültetett fogát :S

Figyelt kérdés
szal kiütöttem apámat. 16 éves vagyok, 80 kiló és 176 centi. anyut örököltem. apám 80-90 kiló és 186 centi. nem hittem hogy ennyi erő van bennem :S meg is ijedtem, mert azt hittem apám erősebb.... de nem. kicsit aggódom is a dolog miatt mert nem akartam ártani neki, de megütött és bekattantam és elborult az eszem... :S
2016. ápr. 30. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Mit szólt ehhez?
2016. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miután feltápászkodott ordibált, hogy takarodjak és meg fog ölni... én eljöttem és a nagyimnál vagyok....
2016. ápr. 30. 21:36
 3/19 Argloss ***** válasza:
90%

Mindig annak van igaza akié a hatalom...

Normális esetben a családtagok nem verik egymást, de ha valaki boxmeccset indít az legyen felkészülve rá, hogy nem csak ő üthet...

2016. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Jol tetted! Bar az osszeset kivertes volna neki

Egy alkoholistanak fogalma nics rola mekkora lelki testi terrort tud okozni es orokre tonkretenni az ember idegrendszeret! Sajnos tapasztalatbol irok!

Lehet egyszer edesanyadat is neked kell megvedeni tole!

2016. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Sztem megérdemelte, hogy visszaütöttél.

Csak összemenne a f.a.s.z.a ezek után, ha beismerné, hogy neked volt igazad. SOSE fogja beismerni!!!

És jó ideig még ő fog haragudni.

Ha anyádat ütötte volna meg vagy a tesódat, akkor is ugyanugy megerdemelne hogy kiussek a fogat. Jol tetted! O kezdte. Neked volt igazad.

2016. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Anyukád hol van? Mondtad, hogy a nagymamádnál húztad meg magad, de hol van anyukád?

Amúgy az önvédelem jogos. Nem kötelességed hagyni, hogy megverjenek, csak azért, mert 16 vagy. Nekem úgy jön le, hogy nem csináltál még ilyet, ezért nem tudtad, hogy mekkora erő van benned, így véletlen kitörted a fogát. Hát, így járt. Kellett neki verekedni...

2016. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen, még soha. anyukám otthon van és próbálja józanítani apámat.... anyu erős alkat, nő létére még szerintem apámnál is erősebb... kajakozott verseny szerűen fiatalon. tőle örököltem az alkatom. én is szoktam edzeni, igaz én 2 50 kilós súlyzóval szoktam mellkasra meg 80 kilóval karra egy nagyon szar padon nyomkodni. mondjuk nem szerencsés az alkatom mert a hajam már most kicsit hullik :((
2016. ápr. 30. 21:58
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Anyud merre? Amúgy még az is lehet, hogy a beültetett fogat veled fogja kifizettetni :D
2016. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Részeget nem nehéz kiütni. :D
2016. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
valszeg józanon is kiütöttem volna, mert apám meg sem tudja emelni a súlyokat amikkel én 14 et szoktam.
2016. ápr. 30. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!