Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni ha anyam...

Mit lehet tenni ha anyam terrorizal?

Figyelt kérdés

30eves vagyok 14eves kormom ota dolgoztam iskola mellett eljartam napszamba kesobb pedig diakmunkat vallatam iskola mellett végig dolgoztam napi 3-4napot 12oraban a pénzt mindig otthonra koltottem kajara meg vettem Ami kellett mert anyam keresete kevés volt meg magamra is koltottem.Az iskola utän 22eves koromtol ki mentem kulfoldre dolgozni 5-6evet a pénzt anyamnak hazaküldtem hogy tudjunk venni egy hazat a värosba.Ö az engedélyem nélkül a hazba hoztam az alkoholista testvérét aki ällandoan részeg egész nap fekszik meg ki kell szolgalni.Ez megy evek Ota.A hazat ugy vette hogy en még Kinn dolgoztam Németorszägban igy az ö nevére került. Aztmondta hogy majd atiratjuk az enyemre. Kb 2eve jottem haza az uj hazba ahova bekoltoztette a testvérét is mär olyan Terrorba elek hogy nem birom elviselni. A multkor a testvére nekem jött Kessel. A furdoszoba részegen megakar verni csak megvégtem magam. Fel eve nem dolgozok de ha eszek egy kenyeret egy nap akkor sokat mondok. Anyam elhord minden semmirekkellonek meg ordibal egész nap hogy menjek dolgozni. A testvére mär nem egyszer örömlanyokat engedett a hazba mikor nem volt otthon senki. A kutyamnak meg a macskamnak ha elmegyek dolgozni nem kepesek enni meg inni adni csak ha fizetek érte. Anyäm 2evig nem dolgozott akkor en fizettem mindent es egy rossz szavam nem volt.Évek Ota azt hallgatom hogy a nagybatyam semmit nem fizet ugy lakik itt hogy 1honapba vesz 1tabla szallonat vagy 1db csulkot reszerol itt Levan rendezve a dolog. Mikor szoltam neki hogy fizetni kellene meg segiteni valamit a haz körül mert jelenleg minden hazi munkät en vegzek a kertben is anyäm nekem alt hogy en itt ne pofazzak meg kinek kepzelem magam.Ugy szoltam nekik hogy leutem velük es megkérdeztem hogy ök vällalnak e hazimunkabol a reszuket meg a szamlambol. Es osszuk 3fele ugy lenne igazsägos szerintem

Anyämnak csinältam egy önéletrajzot igy bejutott egy tok Jo munkahelyre elég jol is keres evek Ota gyujtogeti a pénzét csak minimalis dolgokat vesz itthonra. A nagybatyam szinten 4-500ezreket keres es nem hoz haza semmit. 1db kenyeret szokott amit a peksegbol Kap ahol dolgozik. Anyäm elhordott mindenfele elmebetegnnek amiért 6honapja itthon vagyok. Németorszägban 7napbol 6ot 14orahosszat dolgoztam. A mult honapba Mär fogtam magam összepakoltam es elindultam kifele erre lebeszelt hogy maradjak itthon mert jön a karäcsonyt ugyis meg egy karäcsonyt se töltöttem itthon. Rä egy hetre mär elhordott minden szemetnek meg hogy menjek dolgozni. Mär nem birom tovabb a kutyamat meg a macskamat nem akarom itt hagyni hova fordulhatnek segitségért? Evek Ota nyugtatokat meg antidepressanst szedek mert ällandoan ki beszél a hatam mogott ellenem forditja Mindenkit. Allitolag én vagyok a halatlan. Meg mit kepzelnek en hogy nekik pofazik. Nekik ne mondja meg senki hogy mit csinäljanak meg mit fizessenek. Azért csinältam egy feladatmegosztast mert anyäm ällandoan panaszkodni hogy nagybatyam semmit nem fizet meg en sem vagyok kepes semmiér. 30evesen én ugy gondolom ha en fizettem a haz 80%at meg berendeztem a hazat Kb 1millio forintér bebutoroztam akkor van beleszolasom hogy kit hoz hat ide a hazba. A nagybatyam is elhord mindennek hogy nekem semmi se tetszik a hazban dohanyzik 2naponta részegen jön haza meg részegen vezet a multkor racsapott a kutyam fejere mert bement a szobajaba. Nemtudom hova fordulhatnek ilyen nincs hogy igy kisemmiznek es meg en huzzak el a hazbol. Anyam azthiszi hogy 5eves vagyok es csak parancsolgat a hazat sztem az öcsemre fogja hagyni mert öt sajnalgatja ällandoan. Az öcsem felvett egy rakas hitelt minden honapban masik kocsija van ide jär enni meg furodni ugy hogy ö megkapta a szuloi hazat ahova 6eve egyszer sem hivott. 2szer mentem ki magamtol akkor is egy szot sem szoltam mert minden jött ment bejar a hazba az utcabol ha 40ember nemment be egy nap akkor egyse.annyit csinältam hogy levagtam a szollojuket meg a hätso kertet a negyedet rendberaktam mikor festettek felmostam. Jelezte anyamnak hogy Mindenkit beengednek a hazba valoszinu hogy azért nincs penzuk Mindenki odajar egy kavera egy cigire a szomszéd kiscsaj ottaludt amikor a tesom dolgozott. A tesomnak 300eurot adtam havinta hogy adjon enni a kutyamnak meg a macskamnak. Szoltam neki hogy ne itt furodjon Mär meg ne itt egyen Mär nemértem hogy miért Kell mindennap idejarni. Mondtam neki hogy jojjon Vasärnap a kislännyal es akkor eggyutt ebedelunk vagy elmegyunk valahova. Nekem ällt hogy ne pofazzak neki akkor jon amikor Akar meg azt csinal amit Akar meg kinek kepzelem magam at jött majdnem megvert anyäm egy szolt sem szolt. A felesége meg a csaladja teljesen ellenunk van a tesom oket hurcolassza meg mindenér ugrik nekik. Nem akarom hagyni a penzem amit belefektettem ebbe a hazba meg a kutyam meg a macskam sem akarom itt hagyni. Mär evek Ota probälok beszélni anyämmal de egyre rosszabb minel jobbat akarok neki ö annal inkabb ellenem van. Rendorseghez fordulhatok ilyen esetben félek anymtol is még nagybatyamtol meg tesomtol is. Szeretném ha visszadnak a penzem de nem akarja visszaadni aztmondja hogy ö tart el engem Ami nemigaz mert mindig ugy jottem haza Németorszägbol hogy annyi pénzt felrettem amibol megtudjak élni mig talalok valami munkät. Anyäm Mär kiskoromban is sokszor megvert meg elhanyagolt apam egy alkoholista volt 1-2evig voltak eggyutt utänna összejott a neveloapammal aki szinten alkoholista volt vagy lett mellette nemtudom. 5-6evig veszekedtek.Mire neveloapammal lelepett töle anyäm nem Akärt elvalni töle Kb 20ev volt mire elvaltak addig azt hallgattam hogy milyen apam meg masik csalädot alapitott.Nekunk semmit sem adott. Anyämat Kb 2km rol kimerülte igy felnött fejjel gondolom azért mert is ällandoan ordibält meg veszekedett.Kiskoromban sokszor össze is verekedtek meg nekunk kellett hazahuzni apamat a kocsmabol.Erre most ide hozza az alkoholista testvérét is.Minden nap abbol all ha hozzäm szol anyäm hogy hol van a nagybatyam ällandoan a kocsmaba ül... Ot is évekig hurcolasztuk haza a kocsmabol hogy ne lopjanak el tole mindent meg elgepezezt minden pénzt. A testvére bebukott egy lakashitelt mert nem fizette van egy onlyan erzesem hogy sosem szabadulok töle. Ö itt kenyelmesen elvan anyäm bevisszi neki a kajat ha hot részeg akkor is felmossa a kovet neki mossa a ruhait. Ha en belepek a szobajaba aztmondja hogy en ellopom a dohanyat meg a kulcsat amiket ö részegen széjjel hagy mindenfele. Mär nagyon sokan kizsebeltek mert 14eves Kora Ota alkoholista. Hova fordulhatnek segitségért nem birom mar tovabb nem akarok Mär nyugtatokat szedni meg gyogyszeret elkoltozni meg nem tudok meg Nemis Akarok a kutyam meg a macskam nélkül félek ha elmegyek elzavarjak oket volt egy kutyam a szuloi hazba maradt az öcsem felrugta mert összevesztek az asszonnyal es meghalt. Volt egy masik macskam is mikor ki mentem Németbe anyäm kizavarta es egy het mulva jött haza mikor öcsem teleettte es meghalt. Mit tegyek? A hazban szinte mindent en vettem TV t mosogepet kalyhat szekrény sort étkezö asztal. Anyäm aztmondja hogy az ove mert ö tart el es az Mär lejart amit adtam neki pénzt. Apam mal is ezt csinälta 20evig zaklatta mire eltudott töle valni.3szor hivatta be a birosagra anyämat nem Akärt elvalni mert aztmondta ha apam meghalt kapja majd utänna az ozvegyi nyugdijat. Félek Mär toluk. Meg nem akarom Mär oket anyagilag tamogatni meg kiszolgani oket.A multkor nagybatyam aztmondta hogy megöl.Mert ällandoan serelmezem hogy a hazban dohanyzik ejjel nappal füt a szobajaba ki van szolgalva es anyäm aztmondja hogy en futok mikorbe se kapcsolom a futest Mär hogy hagyjanak beken.A nagybatyamnak az a maniaja hohy hetente 2hetente föz valami babot gulyast vagy csulkot amit senki nem eszik es megrohad ha kidobom a romlott kajat mert a kutyamnak akarjak adni mit kepzelnek en magamrol.A szobambol mär kise merek lépni.Anyam a testvére mellett all es aztmondja koltozzek el ha nem tetszik. Szerintem egy hazat is venni Akär neki mert anyäm se keres rosszul es szinte semmit nem vesz meg hitelt is vett fel es abbol se vett semmit. Azt varja hogy en rakassam rendbe ezta a hazat kivülrol még vagy 10 milliot minimum kellene rä kolteni. Ö meg majd eloskodik tovabbra meg azt csinal amit Akar meg 0-24parancsolgat nekem. Sehova nemtudok vele elmenni mert mindenhol leszegyit barhol kepes ugy beszélni velem mint a kutyaval.Ha 2evbe 1szer összeulunk ebedelni is elszabadul a pokol. Mikor mondtam ezta feladatmegosztast is kirogogott meg aztmondta hogy azért csinalnom ezt mert nem dolgozok


nov. 28. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

"van beleszolasom hogy kit hoz hat ide a hazba. "


A haszonélvezőnek van beleszólása. Ha ez nem te vagy, és engedted a korábbiak ellnére, hogy anyád legyen az, nos, megérdemled.

nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

“ 30eves vagyok”

Eddig olvastam el. Mit lehet tenni? Költözz el anyádtól és élj önálló életet 30 évesen.

nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

alkoholista testvérét aki ällandoan részeg egész nap fekszik


ehhez képest keres 500ezret,

ügyes tesó


:DD

nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
menny vissza kűfődre....
nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan elsírom magam, értelmes, tanult emberek nem jutnak egíről a kettőre, analfabéta csökevények meg annyit keresnek, hogy lazán házat vesznek.
nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
a mesében :)
nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
30 évesen külön kéne élni.
nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod bizonyítani, hogy a te pénzedből van a ház pereskedj anyáddal.
nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Kezdj el gyùrni,meg boxolni. Otthon a nappaliba felrakod a boxzsàkot ès gyakorolsz. Ahogy fejlõdsz,ugy oldòdik meg a tisztelet kèrdèse. Ha màshogy nem megy. Nem nyafogni kell,tenni a dolgodat. Paff paff -Mondtàl valamit? Paff.
nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
"dolgoztam napi 3-4napot " Ez nagyon derék! Ez még Pioker Ignácnak se ment!!!:-)
nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!