Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudnék tenni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, ha egy 14-15 éves kiscsaj összejön férgekkel, akik folyamatosan terrorizálják?

Figyelt kérdés
Hogy segíthetnék neki? Már lemondtam róla rég, de ettől még szeretném ezeket a férgeket helyretenni végre.
2023. aug. 14. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a történetben?
2023. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sokszor volt valami közöttünk, aminek járás lett a vége, de csak pár napig bírtuk idegekkel egymást, aztán szakítás lett belőle. Egy ideje már lemondtam róla, de azért még mindig bennem van, hogy segítenem kellene neki.
2023. aug. 14. 22:04
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Mi alapján döntöd el hogy férgek akik terrorizálják?
2023. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnője jó barátom - és persze vele is beszélgetek gyakran.
2023. aug. 14. 22:07
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Miket mondd?
2023. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Olyan van, hogy ágyba viszik, aztán eldobják, vagy épp dugnak vele, levideózzák, aztán elkezdik terjeszteni az anyagot, vagy épp zsarolni vele. Elég félénk lány, és direkt stresszben tartják. Van, aki konkrétan megütötte, vagy kis híján megerőszakolta. Persze az ő hibája is, de azért mikor egy 14-15 éves kiscsajjal 17-18 évesek csinálnak ilyeneket, ott azért gondok vannak. Az a baj, hogy a szülei elég hülyék, nem meri elmondani ezeket itthon, mert végül rajta csattanna az ostor.
2023. aug. 14. 22:17
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

1. opció (ajánlott): Irány a rendőrség. Az ilyen dolgokat komolyan veszik és ha tényleg készült róla anyag, akkor azt meg fogják találni, az elkövetőt pedig megbűntetik.

2. opció (kevésbé ajánlott): Megkeresni a férgeket és megfenyegetni őket, hogy mész a zsarukhoz, ha nem tesznek valamit cserébe.

Én tuti az elsőt választanám, mert a törvény keze erősebb, mint a tiéd. Valójában tudomásod van egy bűncselekményről, ami állampolgári kötelességed bejelenti, különben bűnrészes vagy. Ne gondolkodj, hanem cselekedj.

2023. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 hosszúhajú ***** válasza:
84%
ez már rendőri hatáskör. feljelentés.
2023. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez buncselekmeny, ha igaz a story
2023. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
82%
Kemény, hpgy nanapság már ilyen korban ilyen problémák vannak. Amikor én voltam gyerek még legtöbb esetben jó ha 16 évesen elcsattant az első csók.. 42F
2023. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!