Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a huszonéves...

Mit szólnál, ha a huszonéves fiad elmesélné, hogy hogy jött össze a párjával, és ez lenne a sztori? Mit gondolnál a lányról?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatotok, ezért belefér, hogy ilyesmit elmondjon.

Egy buliban ismerte meg, a csajt aznap este felhívta magához a tőletek kapott lakásba, mint egyéjszakás kaland. Ehelyett a csaj részegen lehányta a szőnyeget, meg sajátmagát, majd a fiad marasztalására ott aludt, mert nem akarta a fiad, hogy olyan állapotban egyedül mászkáljon az akkor még idegen csaj. Másodjára akkor találkoztak amikor a csaj visszavitte a fiadnak a kölcsönruhát, amit akkor adott a csajnak, amikor az az első találkozáskor összehányta sajátmagát. Innentől ebből egy egymáshoz járkálós szexkapcsolat lett, ami egy évig tartott úgy, mint szexkapcsolat. Közben ez lassan többé alakult és így jöttek végül össze.


nov. 29. 00:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez tipikusan az az eset, amikor mindhárom fél jobban jár azzal, ha ezt az információt megtartja magának az a két ember, aki ott volt annak idején abban a lakásban.
nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy valaki tul sokat iszik és “balesete” lesz, megtörténhet. Az hogy egy felnőtt embernek van egy kölcsönös beleegyezésen alapuló, kielégítő szexuális élete, az szintén. Innentől nem értem, mit gondoljak a lányról, ítéljem el?

Örülnék hogy jól neveltem a fiam és nem hagyott szharban egy bajba jutott embert, és örülnék hogy ilyen közvetlen a viszonyunk. A lányt meg meg kéne ismernem, hogy gondoljak róla valamit.

nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
#2 Pontosan ugyanígy gondolom én is, ahogy te.
nov. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell egyből rossz fényben mutatni a lányt és a fiút sem a szexkapcsolat miatt. Nem tudhatjuk milyen kapcsolataik voltak előtte. Emberek vagyunk,szükségletekkel.

A lányt viszont jól meg kell ismerni a vélemény nyílvánításhoz:))

Lehet,hogy a legjobb az eddigi barátnői közül:)

nov. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Ezt én így nem reklámoznám...

Egy buliban ismerkedtünk meg x éve.Ennyi elég, nem kell belemenni a részletekbe.

nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%

#1 fu neked de szomorú életed lehet.


Sztem jó kis story. Amolyan tipik romantikus filmes :D

nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha bárki elítéli a lányt, azzal ítéletet mond a fiúról is, nem?
nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
#6 Ja mert körülbelül egy emberi nulla szintjére lealacsonyodva, részegen okádni, egy számodra teljesen ismeretlen pali lakásán, (az is lehet, hogy kiszolgáltatva, ezt ekkor nem tudhatja) teljesen normális, és romantikus. Hát, ha ezt jelentené a romantika, ne legyek soha szerelmes.
nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Örülnék valahol, hogy ennyire bensőséges a kapcsolatunk, hogy ilyeneket elmond, de azért közölném vele, hogy ezekre a részletekre azért nem voltam kíváncsi.


A többi az ő dolguk.

nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Örülnék, hogy ezek szerint jól neveltük a fiamat, hogy eszébe se jutott visszaélni a helyzettel és nem erőszakolt meg egy részeg lányt. Hányan megteszik... És még csak erőszaknak se hiszik.

A lányt elsőre butának hinném, mert ilyet nem szabadna csinálnia, rosszabbul is járhatott volna.

De adnék esélyt neki, ha bemutatná.


Viszont ha választhatnék, nem akarnék ilyen sztorit hallgatni.

nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!