Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a huszonéves...

Mit szólnál, ha a huszonéves fiad elmesélné, hogy hogy jött össze a párjával, és ez lenne a sztori? Mit gondolnál a lányról?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatotok, ezért belefér, hogy ilyesmit elmondjon.

Egy buliban ismerte meg, a csajt aznap este felhívta magához a tőletek kapott lakásba, mint egyéjszakás kaland. Ehelyett a csaj részegen lehányta a szőnyeget, meg sajátmagát, majd a fiad marasztalására ott aludt, mert nem akarta a fiad, hogy olyan állapotban egyedül mászkáljon az akkor még idegen csaj. Másodjára akkor találkoztak amikor a csaj visszavitte a fiadnak a kölcsönruhát, amit akkor adott a csajnak, amikor az az első találkozáskor összehányta sajátmagát. Innentől ebből egy egymáshoz járkálós szexkapcsolat lett, ami egy évig tartott úgy, mint szexkapcsolat. Közben ez lassan többé alakult és így jöttek végül össze.


nov. 29. 00:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
Elmondom mégegyszer. Én is baromi jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel, de biuonyos dolgok nem tartoznak rájuk és kész. Kérdező, te az első szexet is részletesen le fogod írni anyucinak, ez pedig már nem a "bizalomról" meg a "jó szülői kapcsolatról" szól. Ez már beteges.
nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
Semmi baj nincs ezzel a sztorival. Emberek vagyunk. Nem kell álszentkedni.
nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

#21 Azt se tudod, hogy ki a kérdező a sztoriban, melyik szülőnek mondta el. Csak találgatsz lenézően, mert azért lássuk be, az anyuci kifejezés ebben a kotextusban lenéző, meg feltételezésekkel jössz, hogy majd a srác elmeséli az első dugást.

Így nem vagy komolyanvehető.


Itt egyértelműen nem részletes beszámolóról van szó. Szimplán lehet következtetni a szóhasználatból, hogy mi történt, még ha nem is mondja azt szó szerint, hogy csak dugja a csajt.

nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
Egy átlagos ismerkedős sztori a mai (de akár a húsz évvel korábbi) huszonévesek körében. Ennél sokkal durvábbakat is hallottam már.
nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
13%

21 vagyok.

Kedves 23-as, miért lenne ez lekezelő? Én így hívom a saját szüleimet (apuci, anyuci), így is vannak beírva mindenhova. Most akkor ki ítélkezik?...

nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
42%

Erdekes a kerdes, hogy a lanyrol mit gondolnek. Az miert nem kerdes, hogy mit gondolnek a fiamrol, aki megismert egy buliban egy csajt es rogton felviszi magahoz dugni?

Ugy erzem megint arrol van szo, hogy legyek buszke a fiamra, ha ezt csinalja, de ha a lanyom tenne ugyanezt, szegyelljem ot emiatt es gondoljak rola rosszat.

nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell enyire részletezni.
nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

#26 Hát azt is leírhatod, hogy mit gondolnál a fiadról. :D Semmi nem tiltja.

#27 Eső után köpönyeg... Már előállt a szituáció

nov. 29. 23:31
 29/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez egy vicces sztori, en nevetnék rajta. Anno jottem össze en is hasonló korulmenyek között egy fiuval, de nekem szerencsere sikerult a felmosovodorbe céloznom. :D 32/N
nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!