Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá szüleimet,...

Hogyan vegyem rá szüleimet, hogy kicseréljék a gumit?

Figyelt kérdés

Már szakad a hó, de még mindig 4 évszakos gumi van rajta. Igen tudom ez jó minden évszakra, de a miénk nem. Nagyon kopott mind a 4, már tavaly télen is az volt, hogy bejegesedett az utcánkba az út, és csúszott az autó. Apám meg eléggé fürgén vezet nyáron pedig már fékezésnél vagy gázadásnál is észrevenni, hogy nem az igazi. Félek attól is hogy defektet kap valamelyik gumi, így én nem is nagyon vezetem. Mondtam nekik, hogy vagy vesznek 4 gumit vagy elrakjuk szépen télre a kocsit, de egyik opció se jó nekik.

Nyilván vehetnék én is, de sajnos nincs munkahelyem, így én ezt nem tudom megtenni.

18/f



nov. 30. 13:51
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
De egyébként köszönöm szépen a válaszokat, minden válaszolónak adtam zöldet.
nov. 30. 15:20
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Szóba jöhet karácsonyra új gumiszett?
nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
29%
Ez a havas idő nem tart soká szerintem. Ha meg nincs hó, akkor jó a 4észak.
nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
20%

"Mondtam nekik, hogy vagy vesznek 4 gumit vagy elrakjuk szépen télre a kocsit, de egyik opció se jó nekik."


Aztán mióta a te jogod eldonteni, hogy ők mit vesznek q saját pénzekből és mit nem? Ha ilyen nagyfiú vagy, akkor menj szépen dolgozni és vegyél te új gumikat

nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondja olyan nekik, akire hallgatnak, akinek hisznek. Szerviz, gumis.
nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

Beszélj még egyszer velük, de ne ilyen főnökösködően, hanem fejtsd ki az aggódalmaidat, hogy ez nagyon balesetveszélyes és meg is hallhatnak vagy lerokkanhatnak és te ezt nem szeretnéd.


Ha ez után sem térnek észhez, engedd el a témát.

nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem azzal van, hogy 4évszakos, hanem hogy kopott. Az a legnagyobb probléma. Írom ezt úgy hogy több havas telet és végig toltam ésszel, nem kopott és nem is gagyi nyárival és soha nem volt semmi gond.
nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%

Nos, a gumikat valóban le kéne cserélni, de ez, hogy "Mondtam nekik, hogy vagy vesznek 4 gumit vagy elrakjuk szépen télre a kocsit, de egyik opció se jó nekik."


Mégis kinek hiszed magad 18 évesen? :D Vagy tán tied az autó? ANyád/apád nem rakott helyre?

nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
93%
Szép szóval kell megbeszélni! Üljetek le, mond el nekik, hogy félted őket mert ez a gumi veszélyes, tényleg csúszik és te nagyon aggódsz ez miatt! Esetleg ha nem is te fizeted akkor pótolsz hozzá csak ne legyen baj. Így, szépen megfelelő tisztelettel próbáld meg!
nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Mérjétek meg a mintamélységet, ha méret alatt van, akkor simán lengesd be, hogy ha a rendőr megfogja vele akkor elég szép csekk repül érte.
nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!