Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá szüleimet,...

Hogyan vegyem rá szüleimet, hogy kicseréljék a gumit?

Figyelt kérdés

Már szakad a hó, de még mindig 4 évszakos gumi van rajta. Igen tudom ez jó minden évszakra, de a miénk nem. Nagyon kopott mind a 4, már tavaly télen is az volt, hogy bejegesedett az utcánkba az út, és csúszott az autó. Apám meg eléggé fürgén vezet nyáron pedig már fékezésnél vagy gázadásnál is észrevenni, hogy nem az igazi. Félek attól is hogy defektet kap valamelyik gumi, így én nem is nagyon vezetem. Mondtam nekik, hogy vagy vesznek 4 gumit vagy elrakjuk szépen télre a kocsit, de egyik opció se jó nekik.

Nyilván vehetnék én is, de sajnos nincs munkahelyem, így én ezt nem tudom megtenni.

18/f



nov. 30. 13:51
1 2 3 4
 21/34 veterán vas ***** válasza:
100%

#20

Lehet, hogy csak a kérdező egyik érvelése ez a "megfog a rendőr", hiszen bizonyára érvényes műszakival is rendelkezik az autó.🤔

nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
hagyd a szüleidre ha nekik jó igy akkor jó figyelmezteted őket kėsz. te meg jár tömegközlekedésel.
dec. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy nem csak magukra veszélyesek hanem a többi közlekedőre is. Akik a kérdező stílusára reagaltak nem gondoltak arra hogy lehet már többedszer mondta nekik szépen, vagy nem is pont így fogalmazott?
dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolo én értem és tudom hogy másokra is veszélyes ,de kérdező szülei ezt nem hatja meg ugylátszik .

kėrdezőnek nincs pėnze,igy nincs mås megoldás csak tömegközlekedésel járni.

dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
24 persze ebben igazad van , nem is ezzel volt bajom. Csak felháborít hogy a baromja pl elsodor valakit mert a sz.r gumival megy az nem érdekli. Azért ha ilyenek miatt felmegy a pumpa nem biztos hogy szepen tudnék beszélni a szüleimmel én sem..
dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne vezesd. Az en szuleim is mindig ugy jartak az autoval hogy a gumi kopott volt, a fektarcsa hullamos, a szelvedo karcos, stb. Nem is nagyon vittem az autot sehova mert nem biztam benne.

Vettem sajat autot amin ezek a dolgok rendben voltak, tisztan tartottam, stb.

dec. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Tükör radiàl guminál még a kínai tescos noname téli gumi is jobb .

Engem mondjuk nem érdekel , hogy ki milyen gumin jár amíg belém nem jön egy sok eszű a tükör gumikkal .

Ha ennyire spur valaki akkor az inkább járjon gyalog vagy busszal és ne másokat veszélyeztessen . Az hogy a saját hülyesége miatt esetleg kinyírja magát ez van , csak másokat nem kellene veszélyeztetni …

dec. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Már lehet sikerül megoldani.

Egyik autószerelő ismerősömet elhívtam délutánra, hogy nézze meg a fagyállót és az olajszintet, szüleim belementek. De mondtam a szerelőnek hogy a gumit mindenképp nézze meg és említse meg szüleimnek.

dec. 2. 11:46
 29/34 veterán vas ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy ez jó megoldás.

Lehet hogy a Papa azt fogja mondani, nem atért hívtam egy autószerelőt, hogy gumit akarjon nekem eladni.


Azt már csak halkan kérdezem, hogy fagyálló és olajszint ellenőrzéshez házhoz rendeltek szerelőt? 😮

dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Rám bízta, hogy vigyem el egy kútra, hogy megnézzék. Ez a szerelő meg egy utcával odébb lakik tőlünk, sokszor sokott átjönni meg én is hozzá. Csak finoman megfogja említeni, hogy jó kopott ez a gumi. Legalábbis ez a terv.
dec. 2. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!