Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá szüleimet,...

Hogyan vegyem rá szüleimet, hogy kicseréljék a gumit?

Figyelt kérdés

Már szakad a hó, de még mindig 4 évszakos gumi van rajta. Igen tudom ez jó minden évszakra, de a miénk nem. Nagyon kopott mind a 4, már tavaly télen is az volt, hogy bejegesedett az utcánkba az út, és csúszott az autó. Apám meg eléggé fürgén vezet nyáron pedig már fékezésnél vagy gázadásnál is észrevenni, hogy nem az igazi. Félek attól is hogy defektet kap valamelyik gumi, így én nem is nagyon vezetem. Mondtam nekik, hogy vagy vesznek 4 gumit vagy elrakjuk szépen télre a kocsit, de egyik opció se jó nekik.

Nyilván vehetnék én is, de sajnos nincs munkahelyem, így én ezt nem tudom megtenni.

18/f



nov. 30. 13:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Na kíváncsi leszek.
dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 veterán vas ***** válasza:
84%

Kezded kicsit túlbonyolítani a történetet, ennek köszönhetően egyre kevésbé hihető, de ne idegeskedj, kivárjuk a végét.


(úgy izgulok, remélem happy-end lesz)😂

dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Végülis nem sikerült megállapodni, azt mondták, ha annyira zavar menjek el dolgozni és vegyek rá új szettet.

Szomorú, hogy ők már valszeg megszokták ezt a gumit, azért nem veszi észre, hogy teljesen kuka az abroncs. Ócska tescos gumit nem akarok venni (mert erre telne), egyik ismerősöm is onnan vette, és épphogy lepadkázta a jobb elsőt máris szálszakadás lett.

Veterán vas. Örülök, hogy van min nevetned, az a gond, hogyha te is ilyen helyzetbe kerülnél, nem hiszem hogy nevetnél.

dec. 4. 11:36
 34/34 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nem fogod elhinni, az én életemben szintén akadnak hasonló -sőt még komolyabb- ügyek is.

Viszont nem aggódással, és nem közvélemény kutatással, hanem inkább saját erőből próbálom megoldani.

/igen, nevetve/ 😀

dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!