Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan szülőket keresek,...

Olyan szülőket keresek, akiknek gyógyíthatatlan pszichiátriai betegség következtébe öngyilkos lett fiatal, felnőtt gyermekük. Hogy sikerült életben tartani magatokat?

Figyelt kérdés

dec. 2. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Lásd Csuja Imre.

Meghalt a gyerek, nekiállt kampanyolni, hogy figyelj, vedd észre, stb.

Aztán öngyilkos lett a masodik gyereke is.

dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Sikerült 2019-ben akasztotta fel magát a fiam , sikeresen beindítót egy szoftver vállalkozást pesten , csak az üzlet társ elszerette a mennyasszonyát és ezért végzet magával 28-éves volt akkor tele tervekkel .

Eljött a volt mennyasszony a temetésre, mondtam a férjemnek tüntesse el mert agyonverem . Élünk az emlékével, tiszta jó fiú volt !

dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Idevág, ha már említette az első válaszoló.

dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Akiknek a gyereke öngyilkos lett, ott az esetek nagyrészében előtte sem érdekelte a szülőt, mit csinál, szóval miről beszélünk.


Mi is így nőttünk fel, apám-anyám szrt ránk. Én majdnem öngyilkos lettem 15 évesen, azt hiszed változott bármi?

Dehogyis. Egy ideig elhordtak mindennek, hogy MIATTAM rossz szemmel néznek RÁJUK, de aztán ugyanúgy nem érdekeltük őket.

dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

A mentális betegségek akkora szenvedést okozhatnak, hogy nem lehet kibírni.


Ráadásul nem jó mindenkinek a gyógyszer, van aki rosszabbul lesz tőle.


Öntőség egy ilyen embert az életben maradással csesztetni.


Nagyon szomorú, de van az az állapot, amikor talán jobb elengedni. Érte.

dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valóban így van, eutanáziáért könyörgött. Végül kórházban követett el öngyilkosságot, így vetett véget a szenvedésének.Senki nem tudott segíteni neki, hogy jobban legyen.

Elment, nekem muszáj még maradnom......

dec. 4. 01:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom és erőt kívánok, hogy kibírd!
dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!