Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként zavarna, ha a...

Szülőként zavarna, ha a fiatok egy lányos fiút hozna haza bemutatni?

Figyelt kérdés
Nem meleg mivel nőkkel is volt kapcsolatban, de a nagyon lányos fiúkat is szereti.

dec. 10. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Szulokent mondom: nem kulonosebben zavarna, az viszont igen hogy maganak is hazudik arrol hogy nem meleg. De, az.
dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Semmi kozom ahhoz , hogy a gyerekem, kibe szerelmes, a szexualis eletehez meg vegkepp nincs. Amig nem okoz ezzel kart senkinek es senkiben addig pont nem erdekel kit hoz haza.
dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
96%
#1 Fogalom: biszexuális
dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Semmi közöm hozzá, kit választ magának, kikkel szexszel, kit hoz haza, amíg az illető normális, udvarias és nem egy lecsúszott drogos bűnöző, aki veszélyes a gyerekemre.
dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Szülőként nagyon összelennék törve ha a fiam meleg vagy biszex lenne. Tudom, hogy nem tehet róla, de nekem ez nehezen emészthető lenne. Valahogyan megpróbálnám túltenni magam rajta. Jöhetnek a lepontozások, tudom nem lesz népszerű a kommentem.
dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Én büszke lennék a fiamra, ha merné vállalni önmagát. Mindenki más, 5-ös, mindenkinek van egy világnézete, nekem az első az lenne, hogy ő boldog legyen, megtalálja önmagát, megtalálja azt, akivel nyugodtan, szeretetben élhet. Ha ez egy srác, hajrá, ha egy lány, hajrá. Ha mindkét irányban érdeklődne, az sem érdekelne, csináljon, amit akar, amíg nem tesz magában kárt. Egyet sajnálnék csak: hogy olyan országban élünk, ahol még mindig jelen van a melegellenes gondolkodás és egy ilyen közegben kellene helyt állnia.
dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudom, itt mindenkinek gondja van a szövegértelmezéssel?????

NEM meleg, NEM biszex, csak a barátja nem az az izomagyú lény, hanem egy szolídabb valaki

dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

11: 25


Szerintem meg pont te értetted félre, mert igenis azon van itt a hangsúly.

dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

7-es, a szövegértelmezéssel neked van gondod, nézd csak a kérdést:

"de a nagyon lányos fiúkat is szereti."


Akkor most vajon melyik? :D

dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

“ Nem meleg mivel nőkkel is volt kapcsolatban, de a nagyon lányos fiúkat is szereti.”

Tehát meleg.

dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!