Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként zavarna, ha a...

Szülőként zavarna, ha a fiatok egy lányos fiút hozna haza bemutatni?

Figyelt kérdés
Nem meleg mivel nőkkel is volt kapcsolatban, de a nagyon lányos fiúkat is szereti.

dec. 10. 10:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
#7 te amúgy miről beszélsz? A kérdező FIA hazavitte bemutatni az új PÁRJÁT, aki egy lányos FIÚ. Ha nem meleg és nem is biszex, akkor mi? Gondod van a szövegértéssel?
dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mit kell ezen bonyolítani, ha mindkét nem érdekli akkor biszex, ennyi az egész.
dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 gabor49 ***** válasza:
72%
azzal van akivel akar az o dolga
dec. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Azt hoz haza, akit akar
dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Senior Séf ***** válasza:
55%
Tudom, hogy ezen az oldalon mindenki a tolerancia fárosza, de ha őszinte akarok lenni, nagyon csempén állt volna a szám.
dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
78%
Az jobb vagy nem, mintha férfias férfit hozna haza?
dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
91%
És ha meleg? Fogadd el és támogast
dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna.

Legyen boldog!

dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Az se ha egy fiús fiút. Nekem 1 feladatom van, hogy segítsem és társa legyek mindenben, amiben szeretné, és csak 1 vágyam van, hogy minden szempontból, ami elérhető, és számára fontos, elégedett és teljes élete legyen. Az, hogy kivel hogy szexel, vagy szeret, már másodlagos, csak jó legyen az egész. Bárkit hoz haza, nekem csak az számít, hogy egészséges kapcsolata legyen, és ő és akiket szeret, boldogok legyenek.


Ha sose lesz kapcsolata, mert aromantikus és aszex, áldásom rá.

Ha mindenkivel folyamatosan mindenféle kapcsolata lesz, mert így tartja kedve, áldásom rá.

dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

,,Nem meleg mert a lányokat is szereti" igazából nem mindegy hogy mi a pontos szexualitása? Mármint ez picit nekem ilyen terelésnek tűnik hogy oh most hazahozott egy fiút de majd lesz barátnője aki majd a felesége lesz.


Szerintem bármelyik szülő meglepődne azon ha rájön hogy a gyereke meleg/bi. De a szülőnek annak kéne fontosnak lennie hogy a gyermeke boldog nem pedig azon kéne pörögnie hogy mit szólnak majd az ismerősök.

dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!