Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaz, hogy elvált szülők...

Igaz, hogy elvált szülők esetén a láthatáson a hétvégi szülő gyakran lepasszolja az ő szüleinek a gyereket, gyerekeket?

Figyelt kérdés

dec. 20. 12:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%
20as ne haragudj, 100%ot akartam adni, véletlenül rosszra nyomtam :( De amúgy teljesen igazad van. Ső sztem hosszutávon a gyereknek se jó, ha azt szokja meg, hogy ha megy az apjához az olyan, mint egy ünnep, minden körülötte forog. Inkább az egyensúlyre kell törekedni és hogy ez az egész egy természetes rutin legyen.
dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, 21, de a fesztivált honnan szoptad? Érdekelne.
dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
27%
21 akiről én írtam ott már 15 éves a kiscsaj, mai napig nagyon jóban van az apjával, a nagyszülőkkel is.
dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
9%

23, javaslom hogy legközelebb olvasd el a korábbi válaszokat.


Ja és egészséges hetero nőként f*szt szoktam szopni nem pedig fesztiválokat. 😊

dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 babyboom567 ***** válasza:
68%
Hát az biztos hogy én felköpnék és alá állnék,még a gondolattól is,hogyha HAVI4-5 napot lehetne velem a gyerekem és fesztiválozni akarnék nélküle(nyilván egy 13-14-16 évest,el lehet vinni fesztiválozni).Én még a halálomat is elhalasztanám,csak hogy azon a pár láthatási napon velem legyen,ha már csak ennyit láthatom.
dec. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%
26os elvált apuka vagy?
dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
82%
21,ha nem hivatkozol, honnan tudjam, melyik előzményre, kinek böfögsz ide valamit, mert így sok értelme nem volt. De mondjuk, az látszik, hogy pont arra vagy alkalmas, amit 25-ös válaszban írtál, agyi kapacitásodat ez az elfoglaltság, úgy látom, teljesen lefoglalja. Ha nincs gyereked, és fő elfoglaltságod a ribizliskedés, akkor nem kellene ebben a szekcióban kommentelni, javaslom neked a tini párkapcsolatok és a szexualitás kategóriákat, azok pont a te szinted.
dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
32%
Ja mert akkor nem tudhatom milyen egy elvált szülővel vagy milyen amikor a saját szülőd nem képes eltölteni veled havi 4-5 napot? Nem csak saját a tapasztalat hanem van legalább 8-9 példa :) az én szintem? Neharagudj, de mi nem tetszik ennyire ? Te ugrottál nekem a szopkodós szöveggel, én csak válaszoltam a kérdésedre. Talán magadra ismertél mint elbukott szülő :)?
dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
28, ha-ha, nem, csak éppen semmi logika nem volt a hozzászólásodban, mondjuk a többiben sem. Vicces a vergődésed, de már ne égesd magad tovább. 🤣
dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokat elolvasva érdekes hogy amikor arról van szó hogy valaki nem ugrik a gyerekhez minden másodpercben síráshoz akkor sérült lesz, de ha már elvált szülő annyira lesz*rja hogy havonta párszor sem akar vele lenni ( főleg hogy az esetek többségében itt már a gyerek fel is fogja hogy a szülő lemondja, cserben hagyja ) akkor már nem számít. 😊
dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!