Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaz, hogy elvált szülők...

Igaz, hogy elvált szülők esetén a láthatáson a hétvégi szülő gyakran lepasszolja az ő szüleinek a gyereket, gyerekeket?

Figyelt kérdés

dec. 20. 12:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

30!

Mondjuk szerintem az égőbb ha valaki cserben hagyja a gyerekét 😕

dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 babyboom567 ***** válasza:
100%
27-es, nem apuka vagyok, anyuka vagyok
dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

10 éves koromban elváltak a szüleim anyánál maradtam , hát lehet sokaknak érdekes , de nagyjából mindig egyedül voltam otthon apa volt a “hétvégi” szülő konkrétan többet foglalkozott velem ő és a párja mint anyám …

12 éves koromban nagyon nehezen sikerült kikönyörögnöm anyámnál , hogy mondjon le rólam apa javára , ha már sokszor napokig sem jött haza és egyedül voltam egyáltalán nem foglalkozott velem . Így apához és a nevelőanyukámhoz kerültem akivel jobb a kapcsolatom mint az igazi anyámmal .

Igazi anyám pár havonta ír , ha éppen kedve van és annyi , de személyesen azóta sem láttam mert nem érdeklem őt . Én csak arra kellettem neki , hogy apát rengeteg pénzel le tudta húzni rám hivatkozva . Arra meg képtelen volt , hogy a gyógyszereim kiváltsa amik nekem fontosak konkrétan velem kapcsolatban az ilyeneket mindig apa intézte ő oldotta meg , hogy 2 havonta a kötelező kontrollok és vizsgálatok meglegyenek plusz hetente az injekciók is na meg a gyógyszereim is meglegyenek amik kellenek ahhoz , hogy éljek és úgymond ezt az állapotot lehető legjobban stagnálva lehessen tartani , hogy ne romoljanak a dologok tovább …

dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyet sajnos. Először érdekelte a gyerek,mindig a nagymuteréknál voltak együtt. Utána szépen lassan csak az anyósék vigyáztak a gyerekre mert apuka le se xarta. A gyerek meg belebetegedett hogy nem érdekli az apját.

Szerintem nálunk is anyósra lenne sózva a gyerek ha elválnánk. Bár az nem biztos hogy mondaná neki hogy foglalkozz vele fiam...

dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként szégyellje magát aki abban a havi 4 napban nem foglalkozik a gyerekével. Én csak olyan programot szerveznék ahová ő is jöhet. Nélküle nem is megyek sehová, egyébként is őt helyezem előtérbe, mindig neki kedveskedek programokkal, így érzem jól magam.
dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!