Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek az apja ilyeneket mond...

Akinek az apja ilyeneket mond a fiának az azt reméli hogy a fia megteszi azt amit ő nem tudot?

Figyelt kérdés
Emlékszem olyanokat mondott hogy mennyire boldogabb lenne ha a gép helyett a csajokat nyomnám stb stb. Gondolom azt remélte a fia majd kaszanova lesz ami ő soha nem volt szerintem, hiába adja elő másképpen. Ahogy elnézem ahogy a huszas éveiben meg az előtt kinézett erős kétségeim vannak. Még az én koromban is egy vézna nyomi volt, tizenévesen amikor még fejlődésben lehetett meg huh.. A feje meg olyan volt mint a fiatal Bill Gatesnek kb.
dec. 24. 06:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel mit miért mond, ha ki nem állhatjátok egymást?
dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nme vagyunk rosszban, igaz komolyabban senkihez nem kötődöm a családban.
dec. 24. 07:11
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Ez tipikus lehet olyan apáktól, akik egyáltalán nem voltak casanovák. De szánalmas.

Pl. az én férjem is a fiunk születése óta többször mondta, majd mekkora csajozógép lesz a fia, stb. Hát én leállítom, hogy nem, legyen boldog, de nem a te meg nem valósult álmaidat fogja valóra váltani.

dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Jah, külön szánalmasak az ilyen megszólalások "jahaj belegondolni hogy a fiam még csak 9 éves de nemsokára csajokat fog felhozni" lol
dec. 24. 07:21
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Akkoriban mindenkinek könnyebben összejött a p..a mert a fiatalok összejártak, buliztak nem csak a gép előtt ülve matyiztak.
dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
A külső akkor is az első volt ahogy 100 éves is, csak mostanság tagadják ezt.
dec. 24. 07:36
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
És mivel a külső az első, ez az oka annak, hogy az ilyen kérdések megszületnek. Hiszen kb. senki nem tud hozzáférni a saját belső világához és változtatni rajta.
dec. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Amúgy is úgy fognak megítélni ahogy kinézel, az agyadban olyan kémiai reakciók keletkeznek a másik külseje alapján ami torzítani fogja a személyiségéről alkotott képedet. Ez a halo effekt.
dec. 24. 07:42
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Elég szomorú,hogy azt hiszed arra vágyott apád kaszanova légy.


Röviden csak annyit szeretett volna, ha lenne egy normális szociális életed, barátnőd, élményeid legyenek, és ne azt a szar gépet nyomkodd.

Mikor idős korban vissza emlékszel mit tudsz majd mesélni, vagy csak mire fogsz szívesen vissza emlékezni? HM..ültem a gépnél és nem csináltam semmi mást..

dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem akarok kapcsolatban élni, sosem akartam.
dec. 24. 07:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!