Jogosan haragszanak rám?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül ráültem apám szemüvegére, sajnos sokadjára. Erre apám felhúzta magát és 5 db-ba törte a szemüveget.


Bocsánatot kértem, de reggel 10:30 óta ezen puffognak. Nem megbeszélni akarják a dolgokat, hanem inkább csenddel vernek.


És azzal bántottam meg őket, hogy figyelmetlen voltam. Mostanában rossz passzban vagyok, de ezzel nem foglalkoznak. Látják egésznap a szobámban vagyok, viszont be se jönnek.


Nem tudom mit tegyek még, de enyhén kezd elegem lenni mind a 2 szülőmből.



dec. 24. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Apád miért hagyja ülőhelyen a szemüvegét? Elég gyerekesek a szüleid. Én ezért 1 percnél tovább nem haragudnék a gyerekemre. Persze a szemüveg drága dolog,de nem szándékos volt
dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Majd holnapra lenyugszanak. Más figyelmetlensége amúgy baromi bosszantó tud lenni, de azért egy szemüveg nem a világ.
dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, nem hinném hogy tartós harag elsz.
dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Agresszív barom.
dec. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Itt apád volt a figyelmetlen. Szemüveget soha nem teszünk le oda, ahol rá lehet ülni!
dec. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Apád a hülye, ha eltöri direkt a szemüveget, aminek nem lett baja attól, hogy ráültél...


Neki nem kellene olyan helyen hagyni, ahol rá tudnak ülni, neked viszont figyelned kellett volna, hogy mire ülsz rá. Szóval mindketten benne vagytok a dologban, de ez abszolút nem akkora baj, hogy összevesszetek miatta örökre:)

dec. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Te ráültél, apád meg még öt darabba törte. Hihető történet.
dec. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hibásak vagytok valamilyen mértékben.

Te nem figyelaz, mire teszed le a feneked (mint írod, aokadszorra), apád meg olyan helyre teszi, ahol bárki ráülhet. Gondolom nem az asztara, szekrényre, polcra szoktál ülni, akkor minek hagyja olyan helyen (szék, kanapé, fotel), ahol semmi keresnivalója ilyen tárgyaknak?

Véleménywm szerint ő inkább ludas a dologban, nem jogos a kiakadása.

dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol volt az a szemüveg sokadjára?
dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy széttörte a szemüveget.

Nyilván te is lehetnél figyelmesebb, de ahogy írták többen, valószínűleg az a szemüveg sem volt épp jó helyen, én arra gondolnék, kanapén, széken, ágyon, ami nem túl biztonságos. A magam részéről, ha pl. vendég jön, és a polcon lévő telefonom mellé akarja lerakni az innivalóját, akkor szólok, mutatok másik helyet. Ha viszont én raknám le pohár mellé, baleset történik, tönkremenne a teló, abban már nekem is lenne bőven felelősségem.

dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!