Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS!!!! Problémamegoldás anya...

SOS!!!! Problémamegoldás anya fia küzdelem apa ellen. Mit lehet tenni???? Seg.ítsetek.

Figyelt kérdés

Apa nem dolgozik, nem tart el minket és anyát is semmibe nézi sőt folyamatosan leszólja, sértegeti.


Nagyon nagyon sok, förtelmes dolgokat csinál (pm) ha valakit nagyon érdekel elmondom nagyvonalakban.


A lényeg: anya többször felállt, hogy költözünk de végül vagy neki ugrott, folytogatta, kikotozte, hogy ne tudjunk menni vagy pedig [lefeküdtek (szexeltek)] és a probléma "mególdódott".


Egyáltalán nem normális ami itt uralkodik...


Én mint egy 16 éves fiú, hogy beszéljem rá anyát, hogy már tényleg csináljon is valamit és legyen tettleges a cselekedete.


A szituáció SOS!!!!!! még újév előtt költöznénk. Vagy egy rokonunk és oda adná a házát (van 1 amit nem használ) de csak tegyünk már valamit mert ez nem rendszer....



Köszi. :(



dec. 26. 03:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig anyádnak a szex is megoldás erre a problémára, esélytelen bármit tenned. Én pl le sem tudnék feküdni egy ilyen emberrel, már rég otthagytam volna.
dec. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Na és ha költöznétek tudnátok hova menni egyáltalán, illetve lenne miből? A lakás kinek a nevén van?
dec. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2#-es hát nem nagyon.... Az biztos, hogy nem lenne miből, de talán hová lenne. Egy anyai águ rokon venne ki házat nekünk vagy adna egy szobát ideiglenesen amíg kölcsönadbá az egyik házát amit jelenleg nem használ. A lakás fateré.
dec. 26. 04:45
 4/22 anonim ***** válasza:
99%
Hát nézd, ha valaki menni akar, azt nem lehet vissza tartani. Anyad elméletet volna a rendőrségre feljelentést tenni, amikor apád lekotozte. Lefekudnie se ke,lett volna vele. Csak szólok, anyádat annyira nem zavarja a helyzet, sose fog lépni. Ha nagykorú vagy, te elkoltozhetsz nyugodtan
dec. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején az 5 éves lányommal költöztem albérletbe. Kis fizetésből éltünk, segítség nélkül. Nehéz volt, de legalább nyugodt. Ennek már 16 éve, soha nem bántam meg.

Anyádnak ez megfelel, cserébe a lakásért. Dolgozik egyáltalán?

#1-es voltam.

dec. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha nincs miből megélnetek, akkor mit akarsz? Elmentek, 1 hónap múlva meg nincs mit ennetek.


Te nem fogod tudni rávenni anyádat a költözésre, ez az igazság. Buta, felelőtlen ember, akár az apád. Annyit tudsz tenni, hogy tanulsz és dolgozol és minél hamarabb elköltözöl, és vissza se nézel, any@dra sem, akinek ez megfelel 15+ éve.

dec. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%

Dehát mi a gond, ha a végén szexeltek?


Egyébként megint a kötözős motívum?

dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha 16 éves vagy, önhatalmúan is elköltözhetsz, bár az nem teljesen egyszerű. Kell valaki, lehetőleg rokon, vagy más megbízható felnőtt, aki fogadjon, és ezt a vállalását igazolja is a gyámhatóság felé. A dologról a gyámhatóság dönt, mindenkit meghallgat (környezettanulmány), tehát Téged is szüleidet is, de szüleid nem tudják megtiltani, ha egyébként a gyámhatóság végül beleegyezik.


Mindenesetre bizonyos fokú kényszerhelyzetet elvileg tudsz teremteni Anyukád számára.

dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Bocsánat, a link:


[link]

dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Öcsigyerek, örülj, hogy nem abban élsz amiről írtál. Egyél szaloncukrot, közben simizd a válladat. Pár nap és újra suli, brillírozhatsz.
dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!