Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az egyetemista gyereked...

Ha az egyetemista gyereked azt mondja neked, hogy nincsen párkapcsolata, akkor mit mondasz, amikor a faluban megkérdezik, hogy van-e párkapcsolata a gyerekednek?

Figyelt kérdés
jan. 2. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Azt hazudom, hogy van kapcsolata
Azt hazudom, hogy nem tudom, hogy van-e kapcsolata
Megmondom az igazat, hogy nincs
Egyéb
110 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Te felnőtt ember vagy kérdező? hogy félsz egy falutól? és törődsz azzal ki mit mond? és egyáltalán, hogy bármi közük van egy ember magánéletéhez?:D Nőj fel.
jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Azt hogy nincs. De amúgy mi közük van hozzá?
jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez az ő magánügye.
jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
#1 Nem engem kérdezgetnek, hanem anyut. Én letojom ki mit tud, vagy nem tud rólam, senkit nem ismerek helyben, havi egyszer járok haza. Olyankor hallgatom meg anyám siránkozását, hogy ha kérdezik, akkor azt állítja, hogy nem tudja, ritkább esetben azt, hogy van.
jan. 2. 09:19
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy Kati néni, pontosan mi köze is van magának ehhez?
jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%

Anyukádnak beteg?

Mondja meg az igazat, hogy nincs.

Vagy mondja azt, hogy nem tartozik rájuk. Vagy valami udvarias kitérő választ, hogy "majd időben szólok, ha esküvő lesz."

jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Anyudnak ez a problémája, hogy nem tud eldicsekedni valami klassz vőlegénnyel? Atyaég.
jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

4

Sok esetben ha kimondja hogy nincs, akkor jönnek a következő kèrdèsek; mièrt? Mióta nincs? Volt már barátnője? Hjaajj pedig olyan jó gyerek, mi a baj vele? Majd megkomolyodik, ne aggódj! Hogy lesz így unoka? Kifut az időből, nekem ilyenkor már 2 gyerekem volt. Ezek a mai fiatalok..de ugye nem meleg?


Gondolom nem akar ebbe belemenni, ès nem mer beszólni nekik hogy semmi közük hozzá.

jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Itt boldog boldogtalan beszélget mindenkivel 35-40 felett. Viszont tök sok embernek – anyunak legalábbis – nincs semmi más témája azon kívül, hogy főzés-bolt-gyerek, esetleg pletykák. Komolyan, nem hallottam olyan 40 feletti személyről a faluból, akivel anyám dumálna, és lenne bármi értelmesebb témája
jan. 2. 09:27
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
Csupa jó téma. Csak ne a te magánéletedet teregesse ki. Elmeséli, mit főz ma, fáj-e a feje a fronttól meg hogy megint megszökött a szomszéd Bodri. Nincs ezzel gond. És senkinek semmi köze a te dolgaidhoz.
jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!