Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az egyetemista gyereked...

Ha az egyetemista gyereked azt mondja neked, hogy nincsen párkapcsolata, akkor mit mondasz, amikor a faluban megkérdezik, hogy van-e párkapcsolata a gyerekednek?

Figyelt kérdés
jan. 2. 08:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
30%
Először azt mondanám, hogy tudtommal nincs. Aztán azt, hogy nem tudom, az ő dolga. Aztán ha továbbra is sokat kérdeznék és felcsesznének akkor azt mondanám, hogy meleg meg még az lmbtq összes további betűje, akkor gondolom nem kérdeznék többet.
jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
59%
Az igazat. "Rengeteget tanul, nincs rá ideje. Majd lesz neki is, amikor eljön az ideje, nincs elkésve semmivel. Most tanuljon és koncentráljon nyugodtan az iskolára és a tanulmányaira, aztán majd eljön "annak" is az ideje, amikor úgy érzi." Nincs ebben semmi különös.
jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
29%
Na, a sok falusi pletykafészek hogy leszavazott, nem tetszik mi, ha akadozik az információáramlás? :D
jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
A falu az a hely, ahol a szomszéd jobban tudja mit csinálsz, mint te magad.
jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%
23. Nem, csak a saját gyerekedről elterjeszteni, hogy meleg amikor nem is, elég undorító dolog! Utána erről beszélne az egész falu...
jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

23.

Én nem nyomtam sem pirosat sem zöldet rád, a 21-esre, de tényleg nem jó ötlet elterjeszteni a saját gyerekedről, hogy meleg. Pláne, ha nincs semmi alapja, és csak azért teszed, hogy ne kérdezzenek többet. Aztán meg majd a gyerek magyarázkodhat élete végéig meg az ő életét teszed tönkre esetleg egy ilyen felelőtlen kijelentéssel.

jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell ehhez falun élni, ez előfordul Budapesten is. Igen, kérdezősködnek, álszent módon helyeselnek, hogy persze, igaza van, minek is kötné le magát. Közben meg lesajnálják. Az én szegény anyukámnak is volt része ebben, mert én sem "keltem el" húszévesen, és nem szállítottam a porontyokat. És nem lehet mindenkit elküldeni a melegebb éghajlatra, mert nem lehet egy ellenséges közegben élni.
jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem szeretnék soha olyan kis közösségben élni, ahol mindenki mindenkit ismert és mindenki mindenkiről mindent tudni akar. Van persze mindenhol ilyen ember, de mégiscsak jobb, ha nagyrészt értelmesebbek vesznek körül, akiket nem mások magánélete foglalkoztat.
jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem még nem mutatta be."

Vagy : "olyan, akit be is mutatott volna, nincs "

jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akar mindenkit elküldeni a búsba, de azt sem akarja mondani, hogy nincs, akkor lehet ilyet is, hogy "most alakul valami, én sem tudok többet". Aztán ennyi, majdcsak leszállnak róla.

(Én pl. anno utáltam, mikor anyu mondta a kérdezgetőknek, hogy nincs senkim. Igaz, anyunak nem okozott ez lelki traumát, mert ő eleve soha nem állt mellettem, szóval nem azért válaszolta a kérdésekre, hogy nincs senkim, mert kiállt ezzel mellettem, hanem azért, hogy ezzel pletykáljon rólam.)

jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!