Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az egyetemista gyereked...

Ha az egyetemista gyereked azt mondja neked, hogy nincsen párkapcsolata, akkor mit mondasz, amikor a faluban megkérdezik, hogy van-e párkapcsolata a gyerekednek?

Figyelt kérdés
jan. 2. 08:58
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Én se vagyok túl jóba anyuval, nem hiszem, hogy azért hazudja azt, hogy nem tudja, mert annyira védeni akarja a magánéletem. Minden ilyen után siránkozik, hogy ő nem tud rólam semmit, én nem mondok el neki semmit, biztos hazudok, hogy nincs senkim, ő nem hiszi el, hogy nincs. És természetesen ez azért van így, mert velem van a baj, vele ilyen téren semmiféle gond nincs. :)
jan. 2. 18:02
 32/42 anonim ***** válasza:
70%
“Van, ráadásul meleg és sátánista is” Legyen csak beszédtémájuk a szánalmas pletykafészkeknek, ha már ilyen unalmas az életük megszánnám őket egy rágnivaló csonttal…
jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Kár hazudozni.
jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonymousreview60 ***** válasza:
51%
A #16 alatti teljesen semleges válaszommal mi a baj? A válaszok jöhetnek magánba is.
jan. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
#34 Ne szavaztalak le, de gondolom az a baja a gyk népének, hogy azt ajánlod, hazudjanak indirekt módon (a ferdítés, csúcsztatás is annak számít), nehogy rosszat mondjon róluk a "falu". Ez csak tovább eteti azt a megítélést, hogy igenis meg kell hunyászkodni random idegeneknek, és meg kell felelni a "falunak". Mert nem lehet azt mondani, hogy "semmi közöd hozzá", vagy hogy "nincs kapcsolata, és akkor mi van? Téged ez miben befolyásol, ettől talán lerohad a termés,vagy jön egy új özönvíz?" Egy anya igenis álljon ki a lányáért, és ne az áskálódó némberek tartsák szégyenben olyan miatt, amit egyébként semmi oka szégyellni. Ugyanis senkinek nem kötelező semmikor kapcsolatban lenni, ez már nem a 19. század. Ha valaki képtelen felfogni, hogy hála istenek már más kort élünk, és egy nőnek nem az élete értelme hogy egy férfihoz tartozzon, az a saját szegénységi bizonyítványa, és senkinek nem kell hozzá alkalmazkodni. Pofán kell röhögni inkább.
jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
84%
Azt hogy "Semmi közöd hozzá".
jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jól tudod, 36-os (ha nem, az elég nagy baj), hogy egy kis lakóközösségben egy ismerősnek ilyet mondani nem lehet. Te se mondanál, csak te nem ott élsz. Viszont kérdező, hogy az anyád mit mond, ahhoz meg neked nincs közöd, mond, amit akar, nem neked kell megalkotnod az ő válaszát. Felnőtt ember, saját döntésekkel. Semmi probléma nincs azzal, ha azt mondja, hogy nincs, ezt ő találja annak. Ez legyen az ő baja.
jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Metionin ***** válasza:
100%
37. Én mondtam sokszor, emiatt nagyon bunkónak tartott a falu :D mert magánjellegű dolgok iránt erőszakosan érdeklődni meg "tanácsokat" osztogatni nem bunkóság :D
jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

37 faluba laktam és bizony mondtam ilyet embereknek hogy magányügy. Megsértődik ő baja...bár sajna nem sértődtek meg, utánna is jöttek dumalgatni.

Úgyhogy ez nem talált.

jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
27%
Nem az ő baja, ha megsértődik, neki marad még társasága. A tied, mert te szigetelődsz el.
jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!