Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Léteznek olyan emberek akik...

Léteznek olyan emberek akik csak úgy tudják megtanulni az önállóságot ha külön élnek a szüleiktől?

Figyelt kérdés
És max havi 1latogatnak haza.
jan. 5. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
MINDEKI csak így tudja megtanulni.
jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki. Az otthon élek a szüleimmel és önellátó vagyok hatalmas nagy kamu
jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem egyedül él az nem önálló, mindegy, hogy ki kivel.
jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Önállóságot tanulni csak önállóan lehet.
jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Sokan hiszik, hogy önállóak, mert pl külön lakrészük van a szülői házban, de az önállóság nem csak azt jelenti, hogy magad mosod a koszos cuccaid, hanem azt is, hogy ha baj van, magad oldod meg, nem mész át a szomszédba anyuhoz. Kell hozzá a leválás, ami nyilvánvalóan nem tud megvalósulni, ha nincs fizikai távolság.
jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is csak akkor tanultam meg.
jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor lehet önállónak lenni, ha külön élsz a szüleidtől. Addig max nagyjából vagy önálló, de sosem vagy teljesen független tőlük. Hogy a különköltözéssel kinek mennyi tanulnivalója lesz még önállóság terén, az meg egyéni, függ a neveltetéstől, előélettől és személyiségtől is.
jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Én ismertem ilyet, igen, de neki a szülők meg tudták venni a külön lakást, hogy önállósodhasson.
jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen csak akkor ha már nem élsz velük.

Ha velük élsz és dolgozol saját kereseted van, bele fizetsz a dolgokba sose lesz olyan mint mikor már pároddal élsz vagy a szüleid nélkül.

Nagyon nehéz és akkor tanulja meg az ember csak igazán.

És 18 évesen költöztem el anyukámtól a páromhoz, semmim nem volt költözés után már másnap mentem állásinterjúra.

Amig anyummal laktam sose vettek fel sehova.

Na oda egybol felvettek, masnap már dolgoztam és azóta csak 2 év telt el de sok mindenen keresztül mentem azóta, műtétek, betegségek, de még mindig vannak olyan dolgok amiket egyedül nem merek csinálni pl túl messzire utazni egy városba ahol még sose jártam, mindig el kell kísérjen a párom tudom hogy számomra szégyen de ha ő megteszi értem akkor nem fogok ellenkezni hogy ne jöjjön, szerinte nem gáz megérti a félelmeim:)


Én már sajnos fél éve nem láttam anyukám mivel 4 és fél órára lakunk egymástól kocsival. Es tul sok a dolog hogy időt szánjunk erre sajnos.

jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
9. Vagyok csak hogy ne bántsatok azt még hozzá tenném, hogy nem gondolom magamról azt hogy teljesen önálló lennék még, nem olyan egyszerű ám:) de nagyon is igyekszem mindent magamért és a páromért megtenni:)
jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!