Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámat zavarja az önállóságom?

Anyukámat zavarja az önállóságom?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Van 2 testvérem (25 és 30 évesek).

Anyukám állandóan velük van elfoglalva... Állandóan pénzeli őket mindenhova elmegy velük kísérőként (orvos, bank, stb.. .)

Mintha nem lennének elég önállóak. De őket hívja telefonon,átjárkál hozzájuk, meghívja őket ebédre vagy ha ő megy akkor visz nekik ebédet meg ilyesmi...

Én meg teljesen el vagyok felejtve... Egy irodába dolgozunk de képes kimenni az irodából miközben hozzá beszélek... Ha nem hívom telefonon ő nem keres és nem is jön át hozzánk, munkán kívül csak akkor találkozunk ha mi megyünk.

Mindhármunknak van párja, tehát az sincs hogy egyedül lennének, a nővéremnek 2 gyereke van nekem 1 a húgomnak még nincs.

Velem miért nem foglalkozik annyit?

Nekem is szólnom kéne neki hogy fizesse helyettem a csekkjeimet? Vagy furikázzon a városba?

Nem értem én mitől vagyok rosszabb mint a másik két tesóm??? Többet kéne neki nyafognom?

Mindig én segítek neki ha valamit nem tud megcsinálni... :S



2015. máj. 26. 13:54
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Ezt az édesanyáddal kellene megbeszélned. Lehet, hogy jönnek majd itt az okos tanácsok (a kedvencem az, hogy biztos mentális problémája van), de választ csak ő tud adni a kérdésedre. Elég felnőtt vagy már, ülj le mellé és kérdezd meg!
2015. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
MA már rákérdeztem nála tök normálisan, de csak megsértődött és nem mondd semmit... :S
2015. máj. 26. 14:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nála hanem tőle... :$ Bocsánat
2015. máj. 26. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

""Velem miért nem foglalkozik""

Mi a frász 28 évesen ennyire anyás vagy?A Párodnak kellene,hogy foglalkozon veled de azt Rendesen :D

2015. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ennyire anyás, de azért jól esne ha néha átjönne és megnézné mi van velem meg az unokájával.

Főleg úgy, hogy a másik két testvéremmel teljesen másképpen tartja a kapcsolatot.

2015. máj. 26. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Beszéltél-e már erről a testvéreiddel?

Valamiért édesanyádnál te vagy a fekete bárány.

2015. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de nekem az alapján amit írtál olyan érzésem van, hogy az önállóságod téged zavar, nem őt.


Szerintem szimplán elhidegültetek egymástól, gyakrabban kéne keresned vele a kapcsolatot. Egy idő után észrevenné, hogy igényled a társaságát, ha eddig nem tette.

2015. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Anyukádnak mentális problémája van. Kezelésre lenne szüksége.
2015. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
te nem a verszerinti lanya vagy, orokbefogadtak. hogyhogy erre meg nem gondoltal pedig nagyon egyszeru mindent megmagyaraz :)
2015. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, zavarja-e, de az biztos, hogy mentális problémája van.


:D

2015. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!