Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ordít és sír mindig?...

Miért ordít és sír mindig? Hogy tudnám ezt megszokni?

Figyelt kérdés

Anyukám sajnos eléggé hirtelen haragú. Igazából bármi baja van, vagy ordít velem vagy sír. Nem tudja a dolgokat higgadtan kezelni.


Mit tudnék tenni, hogy ne menjen rá az idegrendszerem?


Külön költözni nem tudok, nincs annyi keresetem. Sajnos paromhoz menni sem, mivel a munkám Budapesthez köt.


Volt, hogy sok ideig nem laktam itthon mivel a viselkedése elüldözött.



Tény, én sem vagyok szent. Kikapcsolódás nekem az online játék és szeretek edzeni. Igazából mindenért megszól, amit csinálok. Ez alól kivétel igazából nincs is.



jan. 10. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
Szobaajto magadra zar.
jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim válasza:
96%

Szakember segítsége kellene esetleg.

Erről nem tudnál vele beszélni?

Hogy, anyu neked vannak problémáid amit kezelni kellene, szeretlek de ebbe én tönkre fogok menni.

Valami ilyennel lehetne indítani.

Ha pedig semmi sem használ, akkor előbb utóbb kénytelen leszel költözni.

Új munkahely, új élet?

jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudod megszokni.

Pszichológus talán segíthetne. Két teljesen különböző igényű ember együttélése állandó konfliktusok forrása.

Ha te laksz nála, akkor tőled várható el nagyobb alkalmazkodás.

jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

1. Össze van nyitva a két szoba a fűtés miatt. Esélytelen.


2. Szerintem egy pofont is kapnék, esélytelen. Ő arra hivatkozik hogy már nem akar hazajönni és velem élni. Hát akkor én mit mondjak? Amikor említettem neki hogy a költözésig ilyen idegbeteg lesz-e mindennap, azt mondta igen. 😅


3. Az orditashoz lehet alkalmazkodni? Ha igen, hogyan? 😅

Folyamatosan dugjam be a fülem? 😅

jan. 10. 19:59
 5/63 anonim ***** válasza:
29%

Biztos, hogy nem te adsz okot az ordításra?

El kellene költöznöd. Az nem használ, ha idegbetegnek nevezed anyádat, akinél laksz.

jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

5. Milyen okot? Hogy ott van a mosogatóban 2 tányér? Nem hagyok szana-szét mindent, de általában mindig szar napja van valami miatt és rajtam csattan.



Hát nem tudom hogy ne lehetne az, ha kiskoromban többször is kaptam verést. Volt, hogy ok nélkül. De többször kergetett ki a hideg teraszra is, seprűvel is. Egy lavórt is eltört rajtam. 😅


Igazából csak én vagyok itthon, akin csattanhat minden.

jan. 10. 20:08
 7/63 anonim ***** válasza:
12%
A tányéroknak a mosogatógépben a helyük kislányom.
jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
7. Nem mindenkinek telik arra..
jan. 10. 20:11
 9/63 anonim ***** válasza:
20%
Minimum 2 fizetésből éltekl, eléggé nehezen hiszem. De legyne, nincs keret, ez van Akkor rászánod a két percet és elmosod.
jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem birjátok egymást elviselni, el kell költözni, vagy leválasztani a lakást.
jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!