Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, apák, akik egyedül...

Anyák, apák, akik egyedül nevelitek a gyermeketeket! Nektek is szorosabb a kapcsolatotok a gyerekkel amióta egyedül nevelitek? Többi lent, L

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl több időt töltötök együtt, minőségibb az együtt töltött idő vagy bármi ilyesmi. Fiatal anyukaként én is egyedül nevelem és nálunk így van. Kort, nemet írjatok, illetve ha lehet, kíváncsi lennék a gyerek korára és nemére, hogy vajon anyukáknak és apukáknak a lány vagy fiúgyerekkel alakul e ki szorosabb kapcsolat. Ugyanis ezt is olvastam valahol, hogy a lányok általában apásabbak, a fiúk anyásabbak.

jan. 12. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én bár szülő, hanem "gyerek" vagyok :)


Szüleim 3 éves koromban mentek szét végleg.

Szokatlan, de én az apukámmal maradtam. Nagyon szoros kapcsolat alakult ki közöttünk. Több "mostohaanyám" volt, de csak rövidebb ideig. Apukámnak viszont mindig is első helyen voltam. Jelenleg egyetemista vagyok, tőle 200km-re, de ha bármi problémám van őt tudom hogy hívhatom:)

jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván ha mással nincs családi kapcsolata akkor szorosabb lesz.
jan. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szorosabb VOLT, igen. Aztán megérkezett a mostohaanyám, meg a fia, és onnantól kezdve én mintha többé nem is léteznék.


A fiú a minden, mert ő fiú, én boldoguljak, ahogy tudok, amikor felhívtam, hogy gáz van, ja, nem az ő baja, oldjam meg a hazajutást.


Na... ennyit erről. Én is azt hittem, jó kapcsolat és ez meg is marad, mostanra odáig jutottunk, hogy ha nem írok neki, félévig sem keresne.

jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!