Anya-lánya viszony?

Figyelt kérdés
Igazából nem túl jó a kapcsolatom anyukámmal, kollégista vagyok 170 kilométerrel arrébb és konkrétan semmit nem tud az életemről, még a városban sem járt. Heti kétszer vonatozok 3.5 órát amit persze minden további nélkül megenged. Viszont ha otthon vagyok, akkor úgy korlátoz mintha 10 éves lennék. Alig enged el bárkivel bárhova, az hogy kicsit messzebb menjek valakivel találkozni ki van zárva, és nekem ez elsősorban nagyon furcsa, másodsorban nem tudom hogyan tudnám meggyőzni, hogy változtasson. Még mikor otthon voltam akkor is majdnemhogy bármit csinálhattam. Mi tévő legyek?

jan. 13. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Hany eves vagy?


Egyebkent szerintem csak szeretne veled lenni.. ha heti 7 napbol 2 nap vagy otthon abbol mar vasarnap indulsz vissza.. akkor van 1.5 nap amikor tenylegesen otthon vagy.. es ha meg azt is elcsavargod..

jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz kollégiumban maradni tovább? Ès ritkábban hazalátogatni? Anyukádnak is lenne több ideje filózni azon hogy már felnôttél és ideje elengednie kicsit. Teljesen termèszetes amin keresztülmész, mindenki felnô egyszer. Èn is anyuka vagyok, de nem pártolom a tùlzott féltést.
jan. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor majd külön életet kezdesz tőle akkor megoldódik.
jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell hétvégente hazamenni, és akkor minden megoldódik... vannak ilyen emberek, leragadnak valahol a fejlődésben és elfelejtik hogy mások bezzeg fel tudnak nőni... 25 múltam, egyedül élek a világ másik felén, de ha elmegyek a szülővárosomba (és el fogok menni, ott van az imádott öcsém meg a gyerekkori barátaim, igenis meglátogatom őket), lassan már hotelszobákat veszek ki és ott maradok, mert ha szüleimnél próbálok éjszakázni (hely lenne, a régi szobám tök üresen áll mióta kiköltöztem), apám sötétedés után ötpercenként hívogat, hogy hol vagyok már, mikor megyek haza és eljöjjön-e értem.

magyarázat? legutoljára valószínűleg tízéves kordban volt olyan periódusa, hogy valóban próbált szülőként viselkedni, és nem tud ebből ilyen ugrásszerűen továbblépni. nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, ritkán kell látogatni és ráhagyni a képzeteit.

jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom megoldani, hogy hétvégente nem megyek haza, olyan a kollégiumom ami nincs nyitva hétvégén :(
jan. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!