Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem gáz az amúgy...

Szerintetek nem gáz az amúgy is alkoholista apámnak állandóan töményet venni ajándekba?

Figyelt kérdés
Anyám is, aztán nem vele cirkuszol meg esik-kel részegen. Amúgy is csak bort és pálinkát (van hogy litert) iszik egész nap.
jan. 13. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
De igen. Legalább te ne támogatnád őket ebben.
jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha én kapok valami márkás italt, nekem nem gáz, mert aki adja sem azért adja, mintha alkesz lennék, csak ez ilyen szokás.

Alkesznak ajándékozni érdekesebb (nesze igyál, te roncs!), de ők ezt már annyira nem is érzékelik szerintem.

De akiről tudjuk, hogy piás, intelligens ember inkább valami mást vesz neki, szerintem.

jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én miben is támogatnám? Inkább az elszenvedőke vagyok, ha részegen összever. A tesóm, meg anyám és haverja meg veszik neki és röhögnek rajta, nem őket üti.
jan. 13. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De
jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Feketeruhasember ***** válasza:
22%

" Inkább az elszenvedőke vagyok, ha részegen összever."


Lány vagy? Csak azért kérdezem mert ha férfi vagy és elmúltál 18-20 éves akkor meg kellene hogy tudjad védeni magad a részeg apád ellen. Ha nem akkor kezdj el edzeni, sportolni. Nem azt mondom hogy egyből Brúúsz Líí leszel, de megnövekedett izomtömeg és vele együtt az erő az sokat segít az apáddal szembeni önvédelemben.

jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ellököm, eltakarom az arcom, de én 50.m ő meg 130 kg. Múltkor beszorított a szekrényhez és fojtogatott, szerencsére el tudtam lökni magamtól.
jan. 13. 11:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De gáz. Milyen terveid vannak a jövőre nézve, hogy mielőbb magad mögött hagyd ezt a bántalmazó, szeretet nélküli diszfunkcionális családot?

Vagy mi a kérdésed pontosan?

jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Hát még ha bántanak is, akkor még gázabb piát adnod.
jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te ennyire hülye vagy?? Nyilván nem én adom, hanem a kedves család.
jan. 13. 15:30
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Ha valaki engem lökdösne, fojtogatna én annak nem vennék semmilyen ajándékot, nemhogy, italt!


Inkább keress fel egy pszichológust!

jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!