Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretnék épített...

Nagyon szeretnék épített pillát de itthon nem engedik, mi a velemenyetek, ti csinaltatnatok?

Figyelt kérdés

jan. 14. 14:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem engedik, akkor miről beszélünk?
jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
Hát megvárod azt a maximum két évet, amíg nagykorú leszel, és majd akkor csináltatsz. (Hiszen már elmúltál 16, különben nem írnál ide.)
jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
90%

Mutattad már nekik, milyenre gondolsz?

Mit mondanak, miért nem engedik? Iskolába szerintem se való, hiába látod másokon.

Ha nagyon fiatal vagy, akkor érthető, de ilyen 15-16 éves kortól, szerintem már lehet néha.

jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
iden töltöm a 17.et de mar tavaly óta nagyon szeretnék, legfőkébb anyum nem engedi mert ő úgyvan vele hogy nagyon mű hatású, de apumat nem zavarja
jan. 14. 15:07
 7/48 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy? Ki fizetné a szempillaépítést? A lányom 17 éves, én megengedtem úgy, hogy az első alkalommal szülinapi ajándékként fizettem, de a havi töltéseket ő fizeti a zsebpénzéből. Havonta tizenezer forintot nem vagyok hajlandó kiadni erre.
jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
Hát mű ez nem is kérdés.
jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
igazából teljesen saját zsebből, nem kérném hogy fizessék az ösztöndíjból tudnám fizetni mindig
jan. 14. 15:12
 10/48 anonim ***** válasza:
80%

Akkor szerintem, amennyiben te állnád, nem gáz. Ennyire tiltani is felesleges, mert akkor a fiatal csak azért is akarni fogja.

Kipróbálod, ha tetszik, fizesd magadnak, ha nem tetszik, úgyis megunod.

jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!