Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretnék épített...

Nagyon szeretnék épített pillát de itthon nem engedik, mi a velemenyetek, ti csinaltatnatok?

Figyelt kérdés

jan. 14. 14:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg 18 leszel, utána nem szólhatnak bele és ami a fő, lehet addig átgondolod ezt az egészet.
jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
27%
A véleményem az, hogy akkor invesztálj pusztán hiúsági okokból olyasmibe, ami utána rendszeres - nem kevés - havi kiadás lesz, amikor ehhez rendszeres havi jövedelmed lesz, amiből eltartod magadat. Egyébként joggal fogják állandóan a fejedhez vágni azt, hogy amíg van pénzed ilyen nem létszükségletet jelentő rendszeres kiadásra, addig legyen arra is, hogy etesd magad, ruházd magad stb.
jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
#30-as vagyok, azt kifelejtettem, hogy használhatsz szempillanövesztő szérumot, nem vagyok benne biztos, hogy az a legjobb, de én a grow like a boss-t használom, és eddig nagyon jól bevált. Illetve vannak házi praktikák is (amiket én még nem próbáltam) de vazelint ne tegyél rá, mert attól nem valószínű, hogy nőni nem fog, csak kárt okoz
jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
67%
Sok okos itt osztja a műszempillát, de fogalmatok sincs róla, volt építve egyáltalán nektek??? Semmi baja nem lesz az eredetinek tőle, a mű ugyanúgy kihullik mint az igazi, mert az igazi pilla sem tart örökké, cserélődik! 48 órát kell nagyon maximum várni utána hogy megkössön a ragasztó, utána lehet sminkelni is, de nyilván spirál nem kell rá! Ha szakember csinálja, és nem hobbiból a Marcsika, semmi bajod nem lesz tőle. Akkor gyullad be maximum, ha valaki igénytelen és nem mossa a szemét szempilla samponnal. Nekem a 2,5 év alatt sosem gyulladt be a szemem tőle, mert nem sajnálom rá a pénzt és az időt hogy tényleg jó szakemberhez menjek. És mielőtt beleköttök az időbe, 3-4 hetente kell menni, attól függ hogy cserélődik a pillád, és nagyon maximum 1,5 óra, de nyilván ezt belekalkulálja az aki pillát csináltat.
jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
#42 Egy gyereknek nem dolga eltartania magát, márpedig a kérdező kiskorú. Ha valakinek fáj, hogy a gyereke ahelyett hogy ételt meg meleg ruhát venne magának (ami a szülő dolga törvényesen) magára költi a pénzt, azt ne vállaljon gyereket.
jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
70%

Tök mindegy, egészséges-e a műpilla vagy sem, szép-e vagy sem, a kérdező szülei nem egyeznek bele, és amíg a kérdező otthon él, addig tetszik vagy sem, kénytelen alkalmazkodni a szülei akaratához.


Lehet csakazértis megcsináltatni, de akkor vállalni kell a következményeket.

jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, persze. Én sem kockáztatnék. Ha nem akkor nem.
jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
90%
Egyetertek a 45-sel, a gyereknek nem dolga eltartania magát. O nem kerte, hogy szulessen meg, az a szulok dontese volt es az o vallalasuk, hogy bizony evekig el kell azt a gyereket tartani. A gyerek a sajat penzet meg hadd koltse arra, amire akarja. Azzal is tanulja kezelni, meg rajon arra is, hogy mi az, amire erdemes kolteni es mi az, amire lehet nem kellett volna.
jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!