Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretnék épített...

Nagyon szeretnék épített pillát de itthon nem engedik, mi a velemenyetek, ti csinaltatnatok?

Figyelt kérdés

jan. 14. 14:58
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

18as, nincs ellentmondas...


Érdekes én azt hittem a nők azért sminkelnek és öltözködnek divatosan, hogy tetszenek az ellenkező nemnek.


Te hitted... tevedsz. De rad hagyom 😉

jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon bacán néz ki tehát nem csináltatnék.🤷🏼‍♀️
jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
60%
Én nem csináltatnék. Baromi közönséges, 500 m-ről látszik, igen, a 2d is, ezen felül nem egészséges, gyulladás okozhat, leszedésnél meg hullanak rendesen a saját pillák, aztán vagy vissza nőnek, vagy nem. Lehet, hogy anyukád az egészségügyi vetülete miatt nem engedi, mert aztán cipelhet majd szemésztől bőrgyógyászig mindenhova, de ne legyen igazam. Majd ha nagykorú leszel, intézheted egyedül a szempillákat meg az orvost is.
jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
16%
Azt nem, de mű mellet azt csináltat(nák) :)
jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
80%
33-as. 3D-s van nekem, nem közönséges. Ha tényleg szakember csinálja nem gyullad be a szemed tőle, ezt is töltik, nekem éppen hogy megmarad szebben, mintha csak a saját pillám lenne. Néhány kiesik, de az természetesen esik ki úgy mint ahogy a saját pilládból is hullik ki. Nem tudom lehet neked rossz tapasztalatod volt vele ha nő vagy és volt neked, de nem kell általánosítani.
jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
83%
Tudnátok képet linkelni róla, ha nem nagy kérés?
jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
76%
Én is olvastam ilyet, mikor magamnak akartam, hogy a nőnek az összes szempillája kihullott, engem meg is győzött teljesen, hogy nem kell ez nekem, tekintve hogy már hajfestékkel is jártam úgy hogy minden bajom volt tőle. Lehet azt mondani hogy "jó dehát az 100-ból 1 eset..." És, én talán nem lehetek pont az az 1? :D
jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus es szempilla festes es gondorites

Szenb is mint a mu.

Kerdezz ra anyudtol h ezt engedne e

jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
89%

Ha engem kérdezel, ez elképesztően macerásnak és drágának tűnik.

Én a helyedben inkább szempilla ápoló termékeket vennék. Jómagam is ilyeneket használok, és azt kell hogy mondjam, hogy bár hosszú használatot követően, de érezhető a hatása: sűrűbbek és hosszabbak a szempilláim.

Ha jól látom ráadásul az, hogy mű cuccokat ragasztgatnak az ember szempilláira nincs jó hatással az eredeti pillákra. Terheli őket és amíg rajta vannak, nem is rakhatsz rájuk semmit: sem sminket, sem ápolót.

jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
86%
39, megkérdezhetem hogy miket használsz és mennyi idő után kezdődött el látszódni?
jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!