Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az tényleg igaz miszerint a...

Az tényleg igaz miszerint a kisállat házi kedvenc gondozása felkészít arra milyen lesz gyereket nevelni?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet összehasonlítani a két dolgot de erről is hallottam már.
jan. 17. 11:42
1 2 3 4
 1/33 anonymousreview60 ***** válasza:
24%
Az ismeretségi körömben 2 diplomás pár is van, akik az összejövetel után, de még a lánykérés előtt szereztek egy ún. "commitment animal"-t. Az egyik egy törpe tacskó, a másik egy labrador valami keverék.
jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy hamis és nagyon édes hazugság. Nem.
jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

1 és?

Amúgy nem igaz.

jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan, dehogy.

Ki állít ilyet?

jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom de hallottam róla már
jan. 17. 12:05
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Dehogyis!A gyereknevelésre,csak a gyereknevelés készít fel.Még az sem,ha előtte gyerekekkel dolgozol,vagy a közvetlen családban van kisgyerek.A sajátod teljesen más.
jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Teljesen más a kettő. Írom ezt úgy, hogy van gyerekem meg családtagnak számító kutyánk. Ég és föld egy kiskutya és egy baba.
jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Van 2 macskám és már gyerekem is. Határozottan állíthatom hogy habár a gondoskodásban vannak hasonló részek pl. Enni kell adni,kakit intézni,szeretgetni, kb. egymilliószor nehezebb a gyerekkel.

A gyerek az a figyelmed 100%-át leköti,a macska, kutya meg ha megcsináltad az alapokat utána elvan magában.

jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyik oldalról benne van, hogy itt is, ott is gondoskodnod kell valakiről.


Másik oldalról a gyerekkel milliószor több dolog van.

jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Max annyi igazság van benne, hogy ha egy kutyát se tudnak közösen nevelni, akkor inkább ne vállaljanak gyereket se. Következetéssegre, lemondásokra gondolok.
jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!