Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit csináljak ebben...

Nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tavaly édesanyám születésnapjára vettem egy parfümöt, lehet másoknak kicsit morbid a hattersztorija, de volt egy testvére aki már sajnos nincs köztünk egy tragedia miatt, és mindig mondta hogy ezt a parfümöt használta és neki is mennyire tetszett, így megvettem neki. Viszont a tavalyi év folyamán egy veszekedesunk alkalmával vissza adta nekem, és azóta is nálam van. Az árát nem is nagyon szeretném felhozni, de családunk mentalitását tekintve ilyen dolgokra nem igen szoktunk ekkora összeget költeni.

Közeledik a születésnapja és kezd igen eluralkodni rajtam egyfajta szorongás emiatt, mert tavaly próbáltam meglepni de ezt tette, viszont ha nem adok semmit az is lehet egyfelől érthető lenne, viszont ezt nyilván nem tenném meg. De viszont ha csak egy tipikus ajándékkombóval lepném meg attól nekem lenne bűntudatom, valamint ezzel a tavalyi ajándékkal sem tudom mit kezdjek sajnos, mert ha ezt is próbálnám neki visszaadni bármikor, szerintem csak régi dolgokat hozatnék vele újra terítékre. Alapvetően jó a kapcsolatunk...


20/N


jan. 18. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Vigyél neki szép virágot és tortát vagy sütit.
jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a parfüm szerintem egy rossz ötlet volt, nehogy vissza akard adni. Süti, ital (ha szokott inni), bonbon. Nem hiszem, hogy nagy értékű dolgot kellene venned.
jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért volt rossz ötlet szerinted? Amikor megkapta örült neki...
jan. 18. 22:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az illatokrol jutnak legkönnyebben eszünkbe az emlékek. Szerintem fájdalmas lehet neki ezt az illatot használni. De az is lehet, hogy tévedek, mert nem ismerem őt.
jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van. Majd lehet egyszer megkérdezem tőle, egy nagyobb idő távlatában.


Köszönöm az ötleteket!

jan. 18. 22:52
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Mért lenne bűntudatod egy tipikus ajándékkombóval? Ez az általános, ha éppen nincs máshoz fantáziád. Hogy ne adj semmit, az fel se merül. De az se, hogy erőszakkal visszanyomd neki, amit - persze igen bunkó módon - visszaadott.

Ismét egy olyan kérdés, amit nem értem, hogy mért láthatatlan idegenekkel kell megbeszélni! Nincsenek barátnőid, kedves rokonaid?

jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincsenek sajnos :)
jan. 18. 23:38
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
20 éves korodban nincsenek barátaid? Hát azért ez furcsa. Kollégák/évfolyamtársak?
jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 LuckyLevi ***** válasza:
100%
A veszekedésnek sikerült pontot tenni a végére, vagy csak szőnyeg alá lett söpörve? Szerintem bármit vehetsz neki, nem kell, hogy rosszul érezd magad. Viszont, ha ezt a parfümöt ne add neki vissza, ha a veszekedés nem lett átbeszélve és nem állsz készen egy újabb menetre.
jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Szia, én meg szoktam kérdezni van-e valami, amit szeretne, de sorolok pár ajándékot, amik univerzálisak és nem fontos a méret, nem kell próbálni.

Táska, ékszer, szépségápolási termék pl arckrém, smink, sál, sapka, vitaminok. Ha van valamilyen hobbija, ahhoz is kapcsolódhat, pl ha szeret biciklizni akkor kulacs, ha festeni, akkor festékek, ha sorozatozni, filmezni, akkor a kedvenc film/sorozatával bögre vagy valamilyen tárgy.


A parfümöt szerintem se add vissza neki, az illatok tényleg emlékeket hordoznak, én megpróbálnám eladni a neten.

jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!