Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akit otthagyott gyermekkorában...

Akit otthagyott gyermekkorában az apja, szereti ettől függetlenül? És az új barátnőjét, feleségét, ha van azóta?

Figyelt kérdés

jan. 25. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindkettőt, függetlenül a körülményektől.
Csak apámat, az új barátnőjét/feleségét nem.
Apámat nem, de az új barátnőjét/feleségét sikerült megkedvelnem.
Nem, egyiküket sem.
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Az apa alapvetően nem a gyerekét hagyja ott, hanem a volt feleségétől menekül.
jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Menekül mi? Főleg, hogy 90%-ban a férfi b@$zik félre és hagyja ott az asszonyt és a gyereket is az új punciért.
jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj kérdező, de ez egy hülye kérdés.

Abban az esetben, ahol tényleg a gyereket hagyja el az apa ott nem igazán tartják utána a kapcsolatot. Ilyen esetben miért szeretné?

Ha meg csak elválnak, normál esetben a gyerekét nem szarja le attól még

jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem hagyott ott, csak elváltak Anyuval. És igen, nagyon szeretem őt is, meg a Pótanyámat is, a legjobb fej a négy szülőmből. :)
jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Olyat ismerek, akit az anyja hagyott ott a nagyszülőknél. A srác nem tartja vele kapcsolatot, nem is akarja.
jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyiküket se szeretem: az "apám" egy gyáva senki, ha holnap meghalna, kétlem, hogy akárcsak egy könnycseppet is hullatnék érte. A nevelőapámat ellenben valódi apámként szeretem. Az új párja egyszerűen érdektelen, számomra ő egy senki.

Néha próbálnak velem kapcsolatba lépni, de ezzel tizenhét évet elkéstek, így részemről már megszakítottam a kapcsolatot.

24/N

jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szülei elváltak. A férjem kapcsolata jó az apjával és annak az új feleségével, de a bátyja 14 éves kora óta (most 44) nem beszélt az apjával.
jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy szeretem. Nem tett semmit érte. Mikor már nagykorú lettem, jött volna puncsolni hogy jaaj szegény rákos..hát kiröhögtem.
jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gabor49 ***** válasza:
61%
nem a gyereket hanem a feleségét hagyja el
jan. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

9-es, 99%-ban azzal együtt onnantól kezdve, főleg, amint új nő is van a láthatáron olyan nagy ívben szrik a gyerekre, mint a huzat.


Kérdező: mit szeressek egy gerinctelen bunkón, aki 9 éves korom óta szrik a fejemre?

Elváltak, oké, ez egy dolog, ám attól létezik láthatás, kereshet, mert Ő a felnőtt, és nem anyámmal kell takarózni, amiért nem évi kettőnél többször nem volt rám kíváncsi. :D


És ahány egy szülővel felnőtt ismerősöm van, kivétel nélkül mind ez a tapasztalat.

Apuka lelép, jön egy új kapcsolat, esetleg új gyerek és a "régi" onnantól kezdve egy senki. TALÁN a gyt-t normálisan utalta.

jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!